Bassssolo – Marcin Bożek - koncert
„Basssolo” powstało na zamówienie wydawcy, który usłyszał solowy występ Marcina, w mieście Wrocław na festiwalu Macondo, pod nazwą: „Muzyka to mój SPADOCHRON #2”, rok 2017.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
22 września 2018 od 21:00
Za ile?
25 zł

Kaseta „bassssolo” jest drugą solową płytą basisty, której premiera odbyła się w Berlinie 3-go lipca 2018 roku, ze względu na samego wydawcę.

„Basssolo” powstało na zamówienie wydawcy, który usłyszał solowy występ Marcina, w mieście Wrocław na festiwalu Macondo, pod nazwą: „Muzyka to mój SPADOCHRON #2”, rok 2017. Przewodnim motywem jest preparacja. Płyta to koncepcyjne użycie technik autorskich rozszerzonych, a także improwizowanie tymi technikami. Kolejność oraz długość używania technik na koncercie będzie dowolna, możliwe również odtwarzanie kolejności preparacji oraz czasu ich trwania, zupełnie jak na nagraniu. Ważną zaś rzeczą jest improwizacja swobodna każdą techniką preparacji basowej gitary, jak również swobodne przepływanie pomiędzy nimi. Jedynym efektem cyfrowym używanym na tym nagraniu jest pogłos. „Affair with art” - debiutancki solowy album artysty premierę miał w roku 2014.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go września 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl