Bal u Króla Lula
Już niebawem będziemy mieli okazję dowiedzieć się czy królowi Lulowi uda się przy pomocy swoich poddanych odzyskać Trąbkę?
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
Kiedy?
25 lutego 2018 od 17:00
Za ile?
21 zł
Organizator
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Wyobraźcie sobie Państwo krainę, gdzie panuje szczęście, spokój i radość. Krainę gdzie panuje porządek i ład. Taką krainą jest właśnie Lulalia, którą rządzi dobry i sprawiedliwy Król Lul, czuwający nad podopiecznymi wraz ze swoją Tajemniczą Trąbką. Jednakże którego dnia znika magiczna trąbka, a co za tym idzie...Lulalia przestaje być szczęśliwą krainą. Absolutnie nikt nie posiada żadnej wiedzy o owej trąbce. Chwilę później już wszystko jest oczywiste: trąbkę porwał ptak z Morele Baksali Baks, zaczął on używać ją do niecnych celów.

Już niebawem będziemy mieli okazję dowiedzieć się czy królowi Lulowi uda się przy pomocy swoich poddanych odzyskać Trąbkę? Przekonamy się także, jaką siłę ma przyjaźń.

Autorem sztuki jest: Zbigniew Poprawski
Za scenariusz oraz reżyserię odpowiedzialne są: Katarzyna Łuczyńska wraz z Magdaleną Hardziej oraz Patrycją Czyżewską-Soroko.
Scenografia należy do Bogusława Słaboszewskiego.
Muzykę stworzyła Elżbieta Sokołowska.
Za produkcję odpowiedzialna jest Małgorzata Strońska.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Występują:
- Magdalena Hardziej
- Patrycja Czyżewska-Soroko / Aleksandra Habowska
- Katarzyna Łuczyńska

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25 lutego do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka o godzinie 17:00. Cena biletu- 21 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl