Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Atrakcyjny pozna panią - Spektakl dla dorosłych

Atrakcyjny pozna panią - Spektakl dla dorosłych
 
Bohater w poszukiwaniu żony jest tak mocno zaangażowany, że decyduje się także na drobne oszustwa i nieco większe kłamstwa.
gdzie?Centrum Kultury Wrocław Zachód
Chociebuska 4-6, 54-433 Wrocław
kiedy?23 listopada 2017 od 20:00
za ile?50 zł
organizatorCentrum Kultury Wrocław-Zachód

Do niedawna bez szczególnego skrępowania posługiwano się określeniem "stara panna" lub "stary kawaler". Dziś mówi się o nich "single". Rożnica? Singiel to osoba samotna z wyboru. Stara panna lub stary kawaler stawali się wdzięcznym obiektem do żartów.

“Atrakcyjny pozna panią” to opowieść zakorzeniona w polskiej rzeczywistości. Nie ma nic wspólnego z opowieściami o singlach z Japonii, Grecji, Ameryki... To nasza zwyczajna - niezwyczajnie opowieść o Staszku - podstarzałym, wiejskim kawalerze. Bohater w poszukiwaniu żony jest tak mocno zaangażowany, że decyduje się także na drobne oszustwa i nieco większe kłamstwa. Publikuje w gazecie anons i zmyśla w nim na potęgę. Stwierdza, że jest przystojnym i majętnym biznesmenem, który mieszka w wiejskiej posiadłości. Rzeczywistość jest nieco inna.... Mieszka w niewielkiej, rozlatującej się chałupinie. A uroda bohatera pozostawia sporo do życzenia. Stanisław snuje marzenia o młodej, pięknej istocie, którą zna tylko z okładek kolorowych gazet. Zdecydowanie odtrąca zaloty i umizgi lokalnych sąsiadek, które z dużym zaangażowaniem starają się wkupić w łaski Stasia, szczególnie po tym jak ujawnił swe ambicje ślubne.

W rozterkach miłosnych odważnie wspiera Stasia jego wieloletni przyjaciel - Rysio. Rysio to wierny druh, kompan i towarzysz w troskach Stasia, ulubiony kompan "do kielicha". Stanisław wspiera zaś miłym słowem oraz doświadczeniem Wojciecha - młodziutkiego sołtysa, zakochanego nieszczęśliwie w Mariolce. Mijają dni, a anons przynosi niewiarygodny skutek. Wioskę odwiedza kobieta cudnej urody, prawdziwa dama, urzeczywistnienie wszelkich męskich marzeń. I to dopiero stanowi początek zaskakujących komplikacji. Kłopoty i kłamstwa wypełniają całą atmosferę, tego nudnego, do niedawna, miasteczka.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy na scenę przy ulicy Chociebuskiej - we Wrocławiu. 23 listopada, punktualnie o godzinie 17:00 oraz 20:00 rozpocznie się spektakl dedykowany dorosłym widzom: "Atrakcyjny pozna panią..." Minęło już siedemnaście lat od powstania sztuki, a spektakl nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. To prawdziwy przebój teatru komediowego. Na kanwie przedstawienia stworzono film, nadając mu ten sam tytuł.

Reżyserem spektaklu oraz producentem jest Marek Rębacz. Na scenie ujrzymy: Adriana Kalskę, Aleksandrę Nieśpielak, Elżbietę Jarosik, Sylwestra Maciejewskiego, Mikołaja Roznerskiego, Lecha Dyblika.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl