Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ArtLoop Zaniechanie

ArtLoop Zaniechanie
 
Autorki przedstawienia przyglądają się sytuacji, która przedstawia obraz, gdzie polskie społeczeństwo przecinają podziały niemożliwe do naprawienia.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?11 października 2017 od 18:00 do 21:00
za ile?40 zł
organizatorTeatr na Plaży

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ARTLOOP Festival, który organizowany jest przez Państwową Galerię Sztuki, w mieście Sopot, a także przez Teatr na Plaży. Będzie to artystyczne wydarzenie, które opatrzone jest hasłem: "Zaniechanie". Zamyka ono równocześnie zrealizowanie projektu ARTLOOP, w trakcie którego zaprezentowana zostanie publikacja, która podsumowuje inne edycje tego festiwalu.

O godzinie 18:00 odbędzie się ARTLOOP Festival, czyli prototypowanie relacji oraz przestrzeni. Projekt traktujący o sztuce miejskiej, o publikacji i festiwalu podsumowującym projekt z kuratorami oraz organizatorami ARTLOOP rozmowę poprowadzi Bogna Świątkowska. O godzinie 19:30 odbędzie się prapremiera przedstawienia, pod tytułem: "Koniec przemocy". Reżyseria oraz scenariusz: Magda Mosiewicz i Bogna Burska.

Autorki przedstawienia przyglądają się sytuacji, która przedstawia obraz, gdzie polskie społeczeństwo przecinają podziały niemożliwe do naprawienia. Autorki z zaistniałej sytuacji starają się wyciągać konsekwencje oraz wnioski. Szkoła, telewizja, politycy, sąsiedzi, czy kierowcy, a także napisy na murach - wszędzie znajduje się codzienna, mała lub większa przemoc, która wywołuje w nas natarczywe myślenie o wyemigrowaniu z kraju.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy już 11-go października 2017 roku, od godziny 18:00 do 21:00, do sopockiego Teatru na Plaży, przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Bilety wstępu kosztują 40/30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl