Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Albert Hammond in Symphony oraz Goście - koncert

Albert Hammond in Symphony oraz Goście - koncert
 
Album - "In Symphony" 7 sierpnia, w Sopocie, w Operze Leśnej. Wersje orkiestrowe najlepiej znanych piosenek Hammonda, nagrane zostały w studio, w Londynie.
gdzie?Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
kiedy?7 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?79 zł

Pierwszy raz w naszym kraju wystąpi jeden z wybitnych kompozytorów wieku XX - Albert Hammond. Jest on również piosenkarzem oraz muzycznym producentem. Został minowany do licznych nagród, jak na przykład:

* Grammy Awards
* Laureat nagrody prestiżowej, o nazwie: Ivor Novello Award (2015)
* Oscarów (za filmową muzykę)

Jest kompozytorem, jak również autorem takich przebojów, miedzy innymi:
* "When I Need You" - Rod Stewart, Celine Dion, Julio Iglesias
* "One Moment In Time" niezapomnianej Whitney Houston
* "Nothing’s Gonna Stop Us Now" od Starship
* "To All the Girls I’ve Loved Before" - Willie Nelson & Julio Iglesias
* "Don’t Turn Around" - Ace Of Base oraz Tina Turner
* czy też "When You Tell Me That You Love Me" - Westlife i Diana Ross

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W sześćdziesiątych latach wieku XX artysta był członkiem formacji Diamond Boys, a także Family Dogg. Zdobył wielką popularność przebojem solowym, pod tytułem: "It Never Rains in Southern California" z roku 1972. Ów singiel okazał się być wielkim sukcesem, osiągnął nawet #5 - Billboard Hot 100.

Kilka ostatnich lat spędził na koncertowaniu po kontynencie europejskim, a ostatnia płyta, nosząca nazwę: "In Symphony" z roku 2016, zadebiutowała w Niemczech #1 listy sprzedażowej, natomiast koncertowa trasa wyprzedana została zaledwie w kilka dni.

Album - "In Symphony" 7 sierpnia, w Sopocie, w Operze Leśnej. Wersje orkiestrowe najlepiej znanych piosenek Hammonda, nagrane zostały w studio, w Londynie. W trakcie trwania koncertu sopockiego usłyszą Państwo wielkie przeboje artysty, jak wyżej. Albert Hammond na polski koncert, zaprosił specjalnie plejadę wielkich artystów polskich, którzy wraz z nim wykonają, a także z symfoniczną orkiestrą największe hity. Utwory zostały zaaranżowane od nowa, w pełni wykorzystując, tym samym, moc brzmienia symfonicznego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl