Ahaju Fusion Bolivia - koncert
Ahaju Fusion pochodzą z Boliwii. Prezentują natomiast indiańską etniczna muzykę, pochodzącą z Północnej i Południowej Ameryki.
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
12 lipca 2019 od 20:00 do 23:55
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Karczma pod Gontem

Gorące lato oraz jak najgorętsza atmosfera czeka na Państwa jedynie w zakopiańskiej Karczmie Pod Gontem, znajdującej się przy ulicy Jana Kasprowicza 1a. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 23:55, a odbędzie się już 12-go lipca 2019 roku. Zapraszamy zatem na wspaniałą taneczną zabawę z formacją Ahaju Fusion, która w okresie wakacyjnym grać będzie specjalnie dla Państwa, tak stare, jak również nowe przeboje latynoamerykańskiej muzyki, ale to nie całość, ponieważ grupa posiada w swym repertuarze liczne hity światowej i polskiej muzyki pop.

Ahaju Fusion pochodzą z Boliwii. Prezentują natomiast indiańską etniczna muzykę, pochodzącą z Północnej i Południowej Ameryki. Jakże żywa kolorystyka ich strojów scenicznych, charakterystyczne rytmy, elementy tańca indiańskiego oraz niezwykłe wręcz instrumenty muzyczne - to wszystko tworzy niepowtarzalny wręcz styl, który jest rozpowszechniany nie jedynie na kontynencie europejskim, ale też na innych kontynentach. Ich wielkim marzeniem jest dzielić się przebogatą kulturą indiańską obu Ameryk, a zwłaszcza muzyczną tradycją. To wcale nie wszystko, bo repertuar Ahaju Fusion obejmuje znane oraz lubiane melodie z ballad, czy światowych przebojów, jak również polskich, w aranżach na fletnię pana i inne instrumenty, jak miedzy innymi: Quena, Zampoña, Charango i Toyo.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl