56. Bieg Westerplatte
W tym roku, ponieważ pragniemy upamiętnić setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości to wydarzenie uzyskało symbolikę okolicznościową, która zawiera się w logo biegu.
Gdzie?
Westerplatte
Sucharskiego H., Gdańsk
Kiedy?
23 września 2018 od 10:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Gdański Ośrodek Sportu

Edycja tegoroczna jednej ze starszych imprez w naszym kraju Pięćdziesiątego Szóstego Biegu Westerplatte, który jest organizowany dzięki Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu rozpocznie się już 23-go września 2018 roku. W tym roku, ponieważ pragniemy upamiętnić setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości to wydarzenie uzyskało symbolikę okolicznościową, która zawiera się w logo biegu. Trasa, również taka będzie i obrazować będzie drogę ku wolności, zaczynającą się od wojny. Tradycyjnie start zlokalizowany będzie na Westrplatte, u podnóża pomnika, który upamiętnia obrońców polskich, poległych u Wybrzeża, we wrześniu roku 1939. Droga do mety poprowadzi biegaczy, między innymi nową kładką na Ołowiance. Meta natomiast znajdowała się będzie przy samym Europejskim Centrum Solidarności. Zaś trasa dziesięcio - kilometrowego biegu posiadać będzie atest PZLA.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz, byście Państwo zaprosili znajomych i przyjaciół. Mamy limit zawodników: 4 tysiące. Aby wziąć udział w wyścigu należy zapłacić 30 złotych. Zaczynamy o godzinie 10:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl