Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ISU Junior Grand Prix Gdańsk 2017

ISU Junior Grand Prix Gdańsk 2017
 
W polskiej reprezentacji pojawią się trzy solistki. Będą to: Oliwia Rzepiel z Ochoty Warszawa, Magdalena Zawadzka z klubu Molo Osiek w Oświęcimiu i Paulina Hryniewicz z UIKŁF Piruette w Opolu.
gdzie?Hala Olivia
Aleja Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk
kiedy?7 października 2017 od 12:00 do 20:05
za ile?bezpłatnie
organizatorPolski Związek Łyżwiarstwa Figurowego

ISU Junior Grand Prix - czyli zawody międzynarodowe w kategorii łyżwiarstwo figurowe. Wszystkie zmagania odbywają się w ramach światowej serii Grand Prix. To drugie najistotniejsze zawody, stawiane w drugiej pozycji tuż po Światowych Mistrzostwach Juniorów. Podczas gdańskich zmagań wystartuje około 150 sportowców z około trzydziestu krajów świata. Wśród państw najliczniej reprezentowane będą: USA, Rosja oraz Kanada.

W polskiej reprezentacji pojawią się trzy solistki. Będą to: Oliwia Rzepiel z Ochoty Warszawa, Magdalena Zawadzka z klubu Molo Osiek w Oświęcimiu i Paulina Hryniewicz z UIKŁF Piruette w Opolu. Polską grupę zasilą również trzej soliści - zawodnik Ryszard Guertler klubu Ochorta Warszawa, a także bracia Kornel oraz Miłosz Witkowscy. W zmaganiach wezmą udział dwie pary taneczne: Yohanna Broker z Yann Thayalanem oraz Oleksandra Borysova z Cezarym Zawadzkim.

Organizator imprezy, Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego zaprasza serdecznie 7 października do Hali Olivia w Gdańsku przy alei Grunwaldzkiej 470. Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00. Programy dowolne prezentowane będą do godziny 16:30. Od godziny 17:00 do 20:05 prezentować się będą pary taneczne w dowolnym tańcu. Zakończenie imprezy oraz medalowe ceremonie honorujące solistów oraz pary taneczne zaplanowano na godzinę 20:05

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl