Noclegi w Międzybrodziu Bialskim

znaleziono 28 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Międzybrodziu Bialskim, województwo śląskie, powiat żywiecki

Międzybrodzie Bialskie jest miejscowością zlokalizowaną na zachodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego, sąsiadującą z bliźniaczym Międzybrodziem Żywieckim. Międzybrodzie rozpościera się na stokach Rogacza, Magurki oraz Hrobaczej Łąki zapewniając odwiedzającym go turystom unikalne połączenie spędzania czasu zarówno w górach, jak i nad jeziorem. Dzięki temu jest znanym ośrodkiem sportów wodnych, a sąsiadujące z nim Międzybrodzie Żywieckie i góra Żar znanym ośrodkiem sportów lotniczych. Początki miejscowości sięgają piętnastego wieku, a powstała ona w 1924 roku z połączenia Międzybrodzia Lipnickiego z Kobiernickim. Obecnie jest to typowa miejscowość letniskowo-turystyczna, gdzie nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz wspomnianych już sportów wodnych i lotniczych można tutaj uprawiać aktywną turystykę pieszą i rowerową, a na spacerowiczów czeka kilka schronisk górskich. Na górze Żar znajdziemy także grawitacyjny tor saneczkowy, park linowy oraz bazę do uprawiania zorbingu czy mountainboardingu. W zimie coś dla siebie znajdą także amatorzy białego szaleństwa, gdyż działa tutaj naśnieżany i oświetlony stok narciarski.
Noclegi Międzybrodzie Bialskie, szukasz noclegów w Międzybrodziu Bialskim w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Międzybrodziu Bialskim obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Międzybrodziu Bialskim, kwatery prywatne, tanie noclegi Międzybrodzie Bialskie i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Międzybrodzie Bialskie w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Międzybrodziu Bialskim w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Międzybrodzie Bialskie noclegi i tanie pokoje w Międzybrodziu Bialskim. Pokoje w Międzybrodziu Bialskim, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Międzybrodziu Bialskim. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Międzybrodziu Bialskim, to tylko z nami! Międzybrodzie Bialskie pokoje, nocleg Międzybrodzie Bialskie na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Międzybrodziu Bialskim, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.