Nocujemy w Stegnie
fot.: Marcin Łukasz Kiejzik / kiejzik.eu / Wikimedia Commons CC BY-SA 4.0
Jest to wręcz wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ ośrodek ma w swej ofercie przedszkole wczasowe.

Ośrodek Wypoczynkowy "Ibis" położony jest przy ulicy Wczasowej 8 w Stegnie. Na turystycznym rynku utrzymują się od dwudziestu trzech lat. Odznacza się dużym profesjonalizmem i to właśnie jest klucz do sukcesu, ponieważ wraca tu co roku spore grono stałych Klientów, a i nowych nie brakuje. I to nie tylko z Polski, ale i z zagranicy co dodaje skrzydeł właścicielom takich ośrodków. Jest to wręcz wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ ośrodek ma w swej ofercie przedszkole wczasowe. To naprawdę świetna opcja dla wszystkich zapracowanych rodziców, którzy będąc na wczasach z dziećmi rzecz jasna chcieliby troszkę czasu spędzić zupełnie sami.

Przedszkole na wczasach w Stegnie

Tutaj przedszkole organizuje dzieciom czas od poniedziałku do piątku przez trzy godziny dziennie. Perspektywa wspólnych z mężem chociażby zakupów, spacerów brzegiem morza, miłego obiadu bez roszczeniowych dzieciaków jest przynajmniej z mojej perspektywy naprawdę kusząca. Taki mały wakacyjny bonus, by móc za dzieciakami zatęsknić i z nową energią poznawać z nimi świat. Ponadto dla najmłodszych turystów znajdują się w ośrodku IBIS dwa place zabaw oraz pokój zabaw. Natomiast popołudniami można wziąć udział w zawodach sportowych, innych ruchowych zabawach na świeżym powietrzu,  zajęciach plastycznych, licznych konkursach organizowanych na basenie i podchodach.

Szukasz noclegów w Stegnie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Stegnie

Również raz na tydzień ma tutaj miejsce bal dla dzieci przy muzyce granej na żywo. Fantastyczna atrakcja, bo które z dzieci i zresztą ich rodziców nie lubi czasem poskakać przy muzyce, zapomnieć się choć na chwilę? Inne miłe akcenty w tym miejscu to z pewnością basen i brodzik, w którym woda jest podgrzewana, żeby nawet maluszkom było wolno się w nim kąpać bez niemiłych konsekwencji dla zdrowia. Ośrodek znajduje się w lesie, nieopodal plaży ( jakieś 400 metrów ). Jest tutaj jedenaście nowych domków ( oddanych do użytku Gości w 2005 oraz 2006 roku ). Ponadto pokoje są przeznaczone dla 2, 3, oraz 4 osób.

Pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, posiadają oddzielne wejścia, telewizory, balkony, także lodówki i czajniki elektryczne. Inne udogodnienia to aneks kuchenny, w którym samodzielnie można przygotowywać posiłki, jest również mikrofalówka, łoże małżeńskie i kuchenka gazowa. Jeśli zaś mowa o wyżywieniu to ponoć jest ono urozmaicone oraz bardzo smaczne. Śniadania są serwowane jako szwedzki stół, i do tego ciepła dokładka podawana już do stolika. Obiadokolacje zaś złożone są zawsze z dwóch dań i z przystawki, poza tym kompot oraz podwieczorek. Jeżeli natomiast nie przyjdziemy na posiłek to nie przepadnie nam on tak bezpowrotnie. Zamiast niego dostaniemy suchy prowiant. Zalet tego miejsca jest znacznie więcej chociażby sala do tenisa stołowego, boiska do siatkówki oraz do koszykówki. Sauna, bilard, siłownia i jeszcze wiele innych, ale myślę, że jeśli zainteresowałam kogoś ofertą to sami Państwo by chcieli się przekonać co kryje w sobie „IBIS”.

Inne noclegi w Stegnie

Innym miejscem godnym zauważenia przy okazji noclegów w Stegnie jest Gościniec o nazwie „Capri” znajdujący się przy ulicy Gdańskiej 39A.  Okolica jest dość spokojna co może zapewnić Gościom tego miejsca upragniony odpoczynek, ciszę oraz spokój. Znajduje się tutaj także duży ogród, w którym można grillować i wypoczywać do woli. Właściciele zapewnili również parking dla przyjezdnych. Oferta obejmuje siedem pokoi z łazienkami i telewizorami. W łazienkach są kabiny prysznicowe, a ponad to do dyspozycji Gości oddana jest wyposażona i nowoczesna kuchnia. Rezerwacji dokonać można tylko telefonicznie.

Przy ulicy powstańców Warszawy 70 jest położony kolejny już w Stegnie obiekt noclegowy. Nazywa się on „Paprotka” i oferuje swym miłym gościom pokoje do wynajęcia. Pokoje są wyposażone w telewizory, łazienki oraz w radio. Poza tym w dwóch z nich znajdują się także balkony. A to wszystko w jednorodzinnym domu udostępnionym na potrzeby turystyczne. Wyposażenie tego miejsca jest bardzo dobre, bo obejmuje również lodówkę, z której każdy może korzystać według swych potrzeb, naczynia, mikrofalówkę, czy czajniki elektryczne. Poza tymi jakże potrzebnymi w podróży drobiazgami znajdzie się też coś dla waszej rozrywki.

I tak pograć można bez problemu w piłkarzyki, w tenisa stołowego, różnego rodzaju piłki, gry planszowe na mniej słoneczne dni nadmorskie, czy badmintona. Wypożyczyć można również rowery, ale za dodatkową opłatą.  Jest tutaj opcja zostawienia dzieci pod dobrą oraz jak najbardziej fachową opieką. Wcześniej należy to jednak uzgodnić. Poza tym w ofercie znajduje się parking bez dodatkowych opłat oraz letnia i ogólnodostępna kuchnia i grill. A dla uwielbiających plażowanie nad brzegiem Bałtyku znajdą się parawany oraz leżaki. Zapraszamy serdecznie.

Wiele więcej miejsc stworzonych do noclegu znajduje się w Stegnie. Warto zanim podejmiemy ostateczna decyzję zastanowić się głęboko co tak naprawdę jest dla nas ważne na wczasach. Czy kilka godzin opieki nad naszymi dziećmi, czy może ustronne położenie, może połączenie tych cech.