Zwidy + daysdaysdays - koncert
Daysdaysday - trio żoliborskie w duchu punk rocka szkolnego. EP debiutanckie ukazało się w roku 2018 oraz zostało jakże ciepło przyjęte przez publiczność
Gdzie?
Dom Kultury LUKSUS
Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław
Kiedy?
21 września 2019 od 19:30
Za ile?
20 zł

Zagrają dla Państwa: Zwidy, którzy są reprezentantami labelu Trzy szóstki, i którzy grają piosenki smutne, znajdujące się na granicy emo, math rocka oraz post-punku. Miedzy innymi zaprezentują materiał z niedawno wydanej płyty, pod tytułem: "Szum".

Daysdaysday - trio żoliborskie w duchu punk rocka szkolnego. EP debiutanckie ukazało się w roku 2018 oraz zostało jakże ciepło przyjęte przez publiczność, o czym świadczy jej obecność w serwisach, jak miedzy innymi: Undertone i Trzy Szóstki (zestawienia najlepszych płyt).

Vermona Kids wystartowali w roku 2018 w Wołowie, w charakterze tria, żeby po nagraniu demo zmienić się w kwartet, który łączy muzyków z różnych miejscowości i różnych zespołów oraz środowisk, między innymi: Turnip Farm, Lutownica, Blue Raincoat, Fueling The Fire). Zaś w roku 2019 udało im się wydać pierwsze LP, noszące tytuł: "Very Sorry", które charakteryzuje się klimatem amerykańskim indie rocka z lat dziewięćdziesiątych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go września 2019 roku, do wrocławskiego Domu Kultury, znajdującego się przy ulicy Wita Stwosza 16. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl