Peja/Slums Attack- koncert
Peja grał na jednej scenie z takimi artystami jak: Public Enemy, Ice T czy Body Count.
Gdzie?
Akademia CLUB
Grunwaldzka 67, 50-357 Wrocław
Kiedy?
13 marca 2020 od 20:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa na koncert promujący płytę pod tytułem G.O.A.T. i 25_godzin. Wraz z Rychem na scenie pojawi się DVJ. Zarówno Rink i Gandzior cytując Klan opiniotwórczy muzyczny magazyn, mówi że Peja to jedna z najważniejszych postaci na polskiej scenie hip-hop. O tym, że ma ogromną liczbę fanów świadczy fakt, iż jego płyty sprzedają się w ogromnych ilościach, tak jak i bilety na koncerty. Szanują go inni artyści czego dowodzą przyjazne wypowiedzi na jego temat i współprace, jakie nawiązuje z innym raperami. Wszystko to jest jasne i klarowne i tylko ktoś niespełna rozumu mógłby takie informacje podważyć.

Peja grał na jednej scenie z takimi artystami jak: Public Enemy, Ice T czy Body Count. Z wieloma ikonami ze Stanów Zjednoczonych nagrywał, a byli to między innymi: AZ, Masta Ace, Edo G & Chi Ali, Jeru the Damaja, ONYX.

Został nagrodzony Fryderykiem, nominowany był także do nagrody European MTV Awards, kategoria: Najlepszy Polski Wykonawca. Na swoim koncie ma 7 płyt platynowych oraz 6 złotych. Łącznie sprzedało się ponad 500 000 tysięcy jego płyt. Poza tym, że dał mnóstwo koncertów w Polsce, ponad 200 koncertów dał także za granicą, odwiedzając Litwę, Czechy, Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Włochy, Grecję, Holandię, Belgię, Anglię, Irlandię, Szkocję, Walię, Norwegię, Szwecję, Danię, Islandię, Standy Zjednoczone i Kanadę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy serdecznie już 13 marca 2020 roku do Akademii CLUB we Wrocławiu o godzinie 20.00.
Cena biletu: 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl