Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zakończenie wrocławskiego sezonu szantowego!

Zakończenie wrocławskiego sezonu szantowego!
 
Żeglarze, uwaga! Wstęp na czerwcowe koncerty jest bezpłatny. Żaden miłośnik żeglarskiej nuty nie może przegapić takiej okazji!
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?25 czerwca 2017 od 21:00
za ile?bezpłatnie

Stara Piwnica Klub Muzyczny we Wrocławiu przy ulicy Krupniczej 15 zaprasza na zakończenie sezonu szantowego. Jak wiadomo, wakacje są tuż, tuż. Miłośnicy szant planują ukochane rejsy i zamiast śpiewać żeglarskie i pirackie pieśni w przestrzeniach klubów i festiwali mogą rozpocząć pieśniarskie życie na morzu, jeziorach, przy ogniskach. Zgodnie z tradycją, Stara Piwnica z Wrocławia, zaprasza na wydarzenie kończące sezon klubowych koncertów w mieście.

W tym roku odbędzie się on 25 czerwca i z pewnością będzie to niezwykle atrakcyjne wydarzenie. Specjalnie dla miłośników szant wystąpią gwiazdy polskiej, muzycznej sceny żeglarskiej:
*MECHANICY SHANTY,
*4 REFY,
*BANANA BOAT

oraz ulubieńcy wrocławskich scen: żeglarskie formacje muzyczne:
*W STRONĘ PORTU,
*ZA HORYZONTEM,
*ZNIENACKA PROJECT.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zakończenie sezonu szantowego we Wrocławiu zorganizowane zostanie w ramach imprezy: Święto Ulicy Włodkowica. Zapraszamy na teren dawnego klasztoru Franciszkanów, który znajduje się przy ulicy Włodkowica 15 - 17, tam na dziedzińcu, a także w słynnej Starej Piwnicy, klubie przy ulicy Krupniczej 15 doskonale znanym żeglarskiej braci, odbędą się kultowe koncerty.

Żeglarze, uwaga! Wstęp na czerwcowe koncerty jest bezpłatny. Żaden miłośnik żeglarskiej nuty nie może przegapić takiej okazji! Impreza odbędzie się 25 czerwca 2017 roku.

*Koncert formacji BANANA BOAT, MECHANICY SHANTY, 4 REFY odbędzie się o godzinie 16.30 - dawny klasztor Franciszkanów, dziedziniec przy ulicy Włodkowica 15 - 17.
*Koncert formacji ZNIENACKA PROJECT, W STRONĘ PORTU,ZA HORYZONTEM odbędzie się o godzinie 21.00 w klubie muzycznym Stara Piwnica, przy ulicy Krupniczej 15.

Serdecznie zapraszamy na zakończenie wrocławskiego sezonu żeglarskiego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl