Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

XXI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus - Wrocław

XXI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus - Wrocław
 
Program interdyscyplinarny jest tak przygotowany, żeby każdy z Państwa mógł odnaleźć coś tylko dla siebie.
gdzie?Rynek
Rynek, Wrocław
kiedy?19 sierpnia 2017
za ile?bezpłatnie
organizatorTowarzystwo Wspierania Sztuki Ulicznej „Busker” BuskerBus

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Ulicznej Sztuki "BuskerBus". To już XXI edycja. Tego roku jako sceny posłużą artystą ze świata ulice:

* Wrocławia - od 19 do 20 sierpnia 2017 roku
* Zielonej Góry - od 22 do 23 sierpnia 2017 roku
* Krotoszyna - od 25 do 27 sierpnia 2017 roku

Festiwal pod nazwą "BuskerBus" jest świętem sztuki, która jest jednocześnie dostępna na wyciągnięcie Waszych rąk. Program interdyscyplinarny jest tak przygotowany, żeby każdy z Państwa mógł odnaleźć coś tylko dla siebie. Więcej niż dwadzieścia grup prezentować będzie szeroki przedział artystycznych dyscyplin. Równocześnie występy odbywać się będą na 5-ciu festiwalowych przystankach, każdy z artystów wystąpi przed Wami jeden lub dwa razy na dzień. Nie mogłoby również zabraknąć:

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

* ogniowych pokazów
* muzyki granej na żywo
* akrobacji na kole cyrkowym
* tańca brzucha
* pokazów żonglerki
* sztuczek z wykorzystaniem balonów
* balansowania oraz manipulacji

Swe umiejętności i talenty zaprezentują przed Wami artyści z:

* Nowej Zelandii
* Czech
* Francji
* Japonii
* Grecji i innych

Głównym naszym celem jest stworzyć inspirującą atmosferę, a w tym celu zachęcamy do współpracy artystów, do wspólnych występów, a także do wymiany doświadczeń. Każdego festiwalowego dnia, późnym wieczorem zaprosimy Was na wspaniałe widowisko rozrywkowo-artystyczne: "BuskerBus Kabaret". A w programie:

* taniec
* kuglarstwo
* muzyka
* teatr

Artyści udowadniają, iż wszystkie te dyscypliny można ze sobą łączyć. Zaprezentują przed Państwem swe popisowe triki oraz wymyślone spontanicznie pokazy, którymi na pewno Was zaskoczą. Wszystko to odbędzie się przy wspaniałej oprawie muzycznej. Ogromne jam session wraz z festiwalowymi gwiazdami, jak również z lokalnymi artystami jest już naszą tradycją. Każde wydarzenie "BuskerBus Kabaret" jest unikatowe, jedyne i niepowtarzalne. Festiwalowe kluby to:

* Kino Przedwiośnie z Krotoszyna
* Piekarnia Cichej Kobiety z Zielonej Góry
* Proza z Wrocławia

Wstęp na imprezę jest darmowy. Nie ma tutaj krzeseł ani barierek, więc proponujemy zabrać karimatę, żeby móc wygodnie uczestniczyć w wydarzeniach. Pamiętajcie Państwo, iż dla ulicznych artystów największym wynagrodzeniem jest, co otrzymują od publiki. Nie zapominajcie wynagradzać ich zatem pieniędzmi, owacjami na stojąco, czy choćby swoim szczerym uśmiechem. Im więcej prześlecie im pozytywnej energii, tym więcej jej otrzymacie w zamian.

Występy uliczne odbędą się we Wrocławiu od 19 do 20 sierpnia 2017 roku. Będą miały one miejsce na Rynku, przy przejściu Żelaźniczym, w Klubie Festiwalowym, o nazwie: "Proza".

Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy wrocławskiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl