XIX Dożynki Województwa Śląskiego

XIX Dożynki Województwa Śląskiego
Będzie to także wspaniała okazja, by wyróżniać zasłużone osoby, które otrzymają Odznaki Honorowe w zamian za Zasługi dla Śląskiego Województwa
Gdzie?
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny(Park Kopczyńskiego)
Willowa, 43-460 Wisła
Kiedy?
9 września 2018 od 13:00
Za ile?
bezpłatnie

Już 9-go września 2018 roku będą miały miejsce XIX Dożynki Śląskiego Województwa, w mieście Wisła. Wydarzenie jest bezpłatne. Dożynkowy korowód ruszy ulicą Konopnicką w rejony placu Hoffa o godzinie 13:00. W obecności tłumów, tak Turystów, jak również mieszkańców miasta, przez centrum miasta, przedsiębiorcy oraz rolnicy prezentować będą swój sprzęt oraz to czym zajmują się na co dzień.

Natomiast o godzinie 15:00 na deskach Amfiteatru wiślańskiego rozpoczną się dożynkowe uroczystości wraz z oficjalnym otwarciem, ceremoniałem wręczenia chleba oraz modlitwą ekumeniczną. Będzie to także wspaniała okazja, by wyróżniać zasłużone osoby, które otrzymają Odznaki Honorowe w zamian za Zasługi dla Śląskiego Województwa, a także odznaki Zasłużony dla Rolnictwa. Zaś o godzinie 16:30 zobaczą Państwo dożynkowy obrzęd, który wykona formacja Regionalna „Wisła” i o godzinie 17:10 zaprezentują się wieńce dożynkowe, a o godzinie 18:00 na naszej scenie zawita gwiazda wieczoru, czyli grupa „Golec uOrkiestra”. Po zakończonym koncercie odbędzie się zabawa dożynkowa - tańce dla wszystkich!

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl