Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Święto Narodowe Trzeciego Maja - koncert

Święto Narodowe Trzeciego Maja - koncert
 
Odbędą się wówczas uroczystości przy Pomniku Walczącym i Poległym o Polskość oraz o Wolność Ojczyzny, przy ulicy Marii Konopnickiej.
gdzie?Amfiteatr im. Stanisława Hadyny(Park Kopczyńskiego)
Willowa, 43-460 Wisła
kiedy?3 maja 2018 od 12:00
za ile?bezpłatnie
organizatorUrząd Miejski w Wiśle

Komitet Organizacyjny Państwowych Świąt oraz Burmistrz Miasta Wisła bardzo serdecznie zapraszają Państwa na obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja. Odbędą się wówczas uroczystości przy Pomniku Walczącym i Poległym o Polskość oraz o Wolność Ojczyzny, przy ulicy Marii Konopnickiej. Wydarzenie odbędzie się już 3-go maja 2018 roku, w Wiśle i jest bezpłatne.

W programie: o godzinie 12:00 odbędzie się koncert Orkiestry Wiślańskiej Dętej pod kierownictwem H. Itnera, o godzinie 12:30 wybrzmi hymn państwowy, nastąpi meldunek harcerzy, jak również przemówienie Burmistrza Miasta. Poza tym zobaczą Państwo program artystyczny, który wykonają uczniowie Szkoły Podstawowej numer 1 w Wiśle, nastąpi muzyczny program, który wykonają uczniowie Ogniska Społecznego Muzycznego imienia J. Drozda (Wisła), modlitwa ekumeniczna i złożenie kwiatów na pomniku.

O godzinie 15:00 zaprosimy Państwa serdecznie do Amfiteatru imienia Stanisława Hadyny, gdzie odbędzie się koncert Dętej Orkiestry Power of Winds, pod tytułem: "Muzyczna droga do Niepodległości".

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl