Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wrocławska Fontanna Multimedialna. Pokaz specjalny - Marzenia

Wrocławska Fontanna Multimedialna. Pokaz specjalny - Marzenia
 
Pergola okalająca instalację multimedialną to jeden z najliczniej odwiedzanych zielonych obszarów tej części Wrocławia.
gdzie?Fontanna Wrocławska przy Hali Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?13 maja 2017 od 21:30
za ile?5 zł
organizatorHala Stulecia

Wrocławska Fontanna to jedna z największych atrakcji jakie serwuje nam turystyczna mapa Wrocławia. Podczas każdego sezonu wodne pokazy podziwia mnóstwo turystów z kraju oraz z zagranicy.

Fontana usytuowana jest w malowniczej panoramie Parku Szczytnickiego, tuż przy historycznych zabudowaniach Hali Stulecia oraz blisko Centrum Kongresowego. Zajmuje powierzchnię niemal jednego hektara. Dno fontanny wyposażono aż w osiemset świetlnych punktów, trzysta wodnych dysz oraz trzy potężne dysze ogniowe.

W sąsiedztwie Fontanny Multimedialnej znajdują się także:
- Ogród Zoologiczny,
- Przystań Zwierzyniecka,
- orientalny Ogród Japoński,
- Afrykarium.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Pergola okalająca instalację multimedialną to jeden z najliczniej odwiedzanych zielonych obszarów tej części Wrocławia. Podczas letniego sezonu, który trwa od maja do października, dzienne pokazy prezentowane są cyklicznie od 10:00 aż do 17:00. Tymczasem, wieczorne pokazy bawią i zachwycają widzów już od godziny 18:00, trwają aż do godziny 22:00. Wodne widowisko rozgrywa się w rytm klasycznej muzyki, brzmień współczesnych, popu oraz ambientu. W weekendy oraz święta podziwiać można specjalne pokazy fontanny. Wodne widowisko zawsze zsynchronizowane zostaje z muzyką specjalnie i starannie wybraną na tę spektakularną okoliczność. Niezwykłe oświetlenie oraz multimedialne animacje dają niezapomniane wrażenia artystyczne.

Pokaz można oglądać także z tarasu widokowego, który znajduje się przy Wrocławskim Centrum Kongresowym. Bilety wstępu (5 zł) dostępne są w dniu pokazu, w sklepiku z pamiątkami, w budynku Centrum Kongresowego, w godzinach od 12.30 do 21.30. Niestety, rezerwacja biletów nie jest możliwa.

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na spektakularny pokaz specjalny, który odbędzie się 13 maja. Tym razem przed Państwem rozegra się widowisko "Marzenia". Zapraszamy, początek o 21.30. Spotkajmy się przy Fontannie Wrocławskiej, przy Hali Stulecia - ulica Wystawowa 1. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl