wROCKfest.pl zaprasza: VOO VOO / Za niebawem

wROCKfest.pl zaprasza: VOO VOO / Za niebawem
Po jakże spokojnej oraz klimatycznej płycie, pod tytułem: „7”, zespół VooVoo wraca z zupełnie nowym albumem.
Gdzie?
Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
Kiedy?
8 października 2019 od 20:00
Za ile?
60 zł

Zespół VOO VOO zagra dla Państwa we wrocławskiej Scenie Teatralnej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie będzie miało miejsce już 8-go października, rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych. Usłyszycie Państwo, podczas koncertu materiał z nowej płyty, noszącej tytuł: „Za niebawem”.

Po jakże spokojnej oraz klimatycznej płycie, pod tytułem: „7”, zespół VooVoo wraca z zupełnie nowym albumem. Materiał premierowy stawia tym razem, na żywioł, mocne akcenty gitarowe oraz rytm. Również więcej jest odniesień do społecznych spraw, czy pytań o kondycję ludzką w tych jakże pogmatwanych czasach. Na płycie gościnnie wystąpiły Paulina i Natalia Przybysz, ze swą mamą Anną. Ponad to pojawi się dwudziesto-siedmio osobowy zespół perkusyjny ze szkoły RitmoBloco.

Za słowa oraz muzykę odpowiada zawsze Wojciech Waglewski zaś muzyczną produkcją i miksem albumu zajął się sam Piotr EMADE Waglewski. Singiel numer jeden, który zapowiada album, nosi tytuł: „Się poruszam 1”. Do niego został stworzony teledysk, w którym udział wzięła Nadia Vadori-Gauthier, francuska dr performatywnych sztuk, która od roku 2015, po zamachu na Charlie Hebdo, jedną minutą tańca codziennie wyraża sprzeciw w stosunku do przemocy.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl