Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Warsztaty rodzinne "Góralskie inspiracje"

Warsztaty rodzinne "Góralskie inspiracje"
 
Tym razem rodzinne warsztaty oscylują wokół hasła "malarstwo na szkle". Obrazy malowane na szkle to niezwykłe dzieła sztuki, które związane są na stałe z tradycją kultury Podhala.
gdzie?Galeria Władysława Hasiora. Filia Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem
Jagiellońska 18b, 34-500 Zakopane
kiedy?23 lutego 2018 od 11:00
za ile?12 zł
organizatorGaleria Władysława Hasiora Filia Muzeum Tatrzańskiego

Filia Muzeum Tatrzańskiego, Galeria Władysława Hasiora ma zaszczyt zaprosić na warsztat rodzinny pod hasłem "Góralskie inspiracje". Warsztat odbędzie się w ramach akcji "Ferie z kulturą w Tatrzańskim Muzeum" i zaplanowano go na 23 lutego, na godzinę 11:00. Serdecznie zapraszamy do przestrzeni muzealnej przy ulicy Jagiellońskiej 18b w Zakopanem. Tym razem rodzinne warsztaty oscylują wokół hasła "malarstwo na szkle". Obrazy malowane na szkle to niezwykłe dzieła sztuki, które związane są na stałe z tradycją kultury Podhala.

Szklane obrazy zachwycają różnorodną kompozycją oraz barwną grą kolorów. Mimo zdobnictwa cechuje je prostota. Podczas warsztatów zmierzyć się będzie można z trudną techniką malowania na szkle. Każdy uczestnik warsztatów wykreuje własny obrazek, który stanie się nietypową pamiątką regionalną. Serdecznie zapraszamy do filii Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, do Galerii Władysława Hasiora. Galeria otwiera swe podwoje i zaprasza amatorów, nawet tych najmłodszych!

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl