Visual Concert – Koncert Muzyki filmowej i Epickiej

Visual Concert – Koncert Muzyki filmowej i Epickiej
W trakcie Visual Concert można będzie usłyszeć dźwiękowe ścieżki pochodzące z filmów, jak między innymi: "Piraci z Karaibów", "Gladiator", "James Bond"
Gdzie?
Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
15 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
70 zł
Organizator
Visual Production

Visual Concert – to Koncert Muzyki filmowej oraz Epickiej, który łączymy z projekcją filmową z najwspanialszych miejsc na świecie. To show multimedialno-muzyczne, jakie z początkiem tego roku wypełniło po same brzegi areny poznańskie, wrocławskie oraz gdyńskie. Teraz natomiast powraca do miasta Wrocław już 15-go listopada 2019 roku, żeby zaprezentować swe możliwości z większym rozmachem.

Ta nowa odsłona to głównie wszystkie nowe piosenki oraz wizualizacje i innowacyjne efekty. Filmowe obrazy i wizualizacje będą oglądane na wielkim kinowo – panoramicznym ekranie najnowszej generacji (LED). W trakcie Visual Concert można będzie usłyszeć dźwiękowe ścieżki pochodzące z filmów, jak między innymi: "Piraci z Karaibów", "Gladiator", "James Bond", czy epickie brzmienia tego gatunku „trailer music”, czyli znanej wytwórni, o nazwie: Two Steps From Hell.

Pod dyrekcją samego Adama Domurata, na scenie wystąpi osiemdziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna, pod nazwą: CoOperate Orchestra z towarzystwem Chóru UAM i wybitni soliści. Specjalnym gościem koncertów jesiennych ma być zwycięzca edycji szóstej w programie Voice of Poland, nazwiskiem: Krzysztof Iwaneczko.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go listopada 2019 roku, do wrocławskiej Hali Stulecia, znajdującej się przy ulicy wystawowej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych. Organizatorem imprezy jest natomiast Visual Production.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl