TRIBUTE TO STING - Wytrawni Band
Wytrawni Band, zapraszając na koncert skromnie tłumaczą, iż pozwolili sobie zaczerpnąć łyk sławy z dokonań artysty.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
4 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł

Sala Gotycka w Starym Klasztorze 4 kwietnia udostępnia swe wnętrze formacji muzycznej Wytrawni Band, która zaprezentuje program Tribute to Sting. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Zespół wystąpi w składzie: wokal, bass - Mirek Rupała; gitara akustyczna, chórki, instrumenty perkusyjne - Marcin Staszek; gitara elektryczna, gitara klasyczna - Mikołaj Cierpka; fortepian, klawisze - Wojciech Wieczorek; perkusja - Krzysztof Kot; saksofon, EWI - Krzysztof Kape.

Muzyczne spotkanie z niezwykłą twórczością Stinga przywoła ponadczasowe utwory, traktowane zwykle jako hity. Będą to: "Englishman In New York", "Brand New Day", "Every Breath You Take", "Roxanne", a także wiele, wiele innych piosenek z repertuary artysty.

Gordon Matthew Thomas Sumner znany jest przede wszystkim jako Sting. To artysta rozpoznawalny niemal na całym świecie. Pan Sting występuje już na scenie od czterdziestu lat. Ma na koncie ponad sto milionów sprzedanych albumów. Półki z nagrodami, dyplomami i statuetkami wydają się nie mieć końca i uginają się pod ciężarem wyróżnień. Nagrody Grammy, wyróżnienia Brit Awards oraz Emmy to tylko część uznania. Do tego dochodzą świetne role filmowe, znakomity dorobek w roli muzyka sesyjnego, filantropijna działalność i zaangażowanie się w akcje humanitarne, przyznanie tytułu Komandora Orderu Brytyjskiego Imperium. O artyście opowiadać można bez końca, a jego zasługi długo wymieniać. Wszyscy zainteresowani powinni zaglądnąć na strony encyklopedii, ponieważ nazwisko Sting zagościło tam już na dobre.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wytrawni Band, zapraszając na koncert skromnie tłumaczą, iż pozwolili sobie zaczerpnąć łyk sławy z dokonań artysty. Z obfitego dorobku muzyka wybrali kawałki, które utkały przedstawienie “Tribute to Sting” - artystyczny projekt, który prezentować ma najważniejsze i najpopularniejsze kompozycje artysty. Utwory te zostały opracowane przy wykorzystaniu rzadkiego talentu, którym pochwalić się może Mirek Rupała, mianowicie jest to łączenie roli wokalisty i basisty. Osobiste upodobania, doświadczenie sceniczne, swoboda w aranżowaniu utworów to cechy, które połączyły pasjonatów z formacji Wytrawni Band. Serdecznie zapraszamy do Starego Klasztoru, gdzie wieczorem 4 kwietnia oddany zostanie hołd niezwykłemu artyście - Stingowi.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl