Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tomasz Krawczyk - koncert

Tomasz Krawczyk - koncert
 
Na początku swojej drogi, grupa odnosiła wiele sukcesów, koncertując u boku, takich zespołów jak: Coma, O.N.A., Lady Pank, Dżem czy Budka Suflera.
gdzie?Appendix Cafe Bar
Krupówki 6, 34-500 Zakopane
kiedy?27 grudnia 2016 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Tomasz Krawczyk, jest wokalistą w zespole Detox. W 2003 roku znalazł się on w półfinale programu prezentowanego przez stację TVN, pod tytułem "Twoja droga do gwiazd".

Zespół Detox powstał 20 lat temu w Krakowie. Jest to zespół rockowy. Na początku swojej drogi, grupa odnosiła wiele sukcesów, koncertując u boku, takich zespołów jak: Coma, O.N.A., Lady Pank, Dżem czy Budka Suflera. W 2011 roku Detox dla "Lata z Radiem" zagrał trasę koncertową z wokalistką Patrycją Markowską. W Polsce występowali na wielkich, prestiżowych scenach Sali Kongresowej czy Teatru Narodowego w stolicy. Na swoim koncie mają również koncerty w Czechach, Niemczech czy we Włoszech.

Detox zajął się tworzeniem muzyki autorskiem, co zaowocowało sukcesami na przeglądach muzycznych czy w wielu konkursach. W 1999 roku, Detox zdobył główną nagrodę w Głuchołazach na Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych, natomiast w roku 2005 zdobyli oni nagrodę publiczności w Węgorzewie podczas Union of Rock.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl