Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Theatre of Hate zagra we Wrocławiu!

Theatre of Hate zagra we Wrocławiu!
 
Formacja wystąpi w naszym kraju w granicach trasy koncertowej, która promuje płytę wydaną w tamtym roku, pod tytułem: "Kinshi".
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?10 maja 2017 od 20:00
za ile?45 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie legendę post-punka, zespół pochodzący z Wielkiej Brytanii: Theatre of Hate. Dadzą koncert już 10 maja 2017 roku, we wrocławskiej Starej Piwnicy. Przyjadą do naszego kraju i zagrają w swoim składzie oryginalnym: Stan Stammers, Kirk Brandon oraz John Lennard "Boy". Formacja wystąpi w naszym kraju w granicach trasy koncertowej, która promuje płytę wydaną w tamtym roku, pod tytułem: "Kinshi". Zarazem jest to piaty studyjny album w dyskografii grupy.

Zespół powstał w roku 1980. Po dwóch latach wydał pierwszą płytę, pod tytułem: "Westworld". Jej producentem był Mick Jones. Na niej znalazł się wielki przebój zespołu: "Do You Believe In The Westworld". Wówczas do grupy należeli również Billy Duffy, który grał na gitarze oraz Nigel Preston grający na perkusji. Później muzycy grali w The Cult. W kilka miesięcy potem grupa rozpadła się. Reaktywowali się w roku 1991 i prawie bez przerwy działają do tej pory.

W składzie zespołu przez wiele lat przewijali się znani muzycy, jak na przykład:
* Craig Adams
* Adrian Portas
* Mike Kelly

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wczesny Kult wzorował się na ich muzyce. Do fanów zespołu zaliczają się John Peel i Piotr Kaczkowski.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl