Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu
Żeby wziąć udział w targach Career EXPO, jest konieczna wcześniejsza rejestracja, jak również pobranie biletu wstępu, który z kolei jest bezpłatny.
Gdzie?
Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
11 kwietnia 2018 od 10:00 do 18:00
Organizator
Career EXPO Poland

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby zmienić pracę, albo planujesz dopiero swą karierę - nasze targi, pod nazwą: Career EXPO są dla Ciebie! Zapraszamy Cie zatem serdecznie - przyjdź do nas, a także porozmawiaj z przedstawicielami firm, możesz również pobrać darmowy bilet ze strony: www.careerexpo.pl oraz wziąć udział w bardzo skutecznej rekrutacji. W trakcie wydarzenia możesz także wziąć udział w około czterdziestu szkoleniach, które podniosą Twoje osobiste kwalifikacje.

Już 11-go kwietnia w godzinach od 10:00 do 18:00 zapraszamy na Halę Stulecia, znajdującą się we Wrocławiu, przy ulicy Wystawowej 1. Nasze targi pracy, o nazwie: Career EXPO są najskuteczniejszym wydarzeniem rekrutacyjnym w kraju, które ma miejsce dwa razy w roku, czyli na wiosnę oraz na jesieni - w największych polskich miastach. Bierze w nich udział każdorazowo od kilkudziesięciu po ponad sto różnych firm, przede wszystkim z sektorów: IT, inżynierii, finansów, BPO/SSC, sprzedaży, FMCG, marketingu, konsultingu, logistyki oraz obsługi klienta.

Nasze targi głównie są skierowane do specjalistów i absolwentów, chociaż znalazłaby się na nich także oferta dla mniej doświadczonych na rynku pracy, czyli dla studentów. Żeby wziąć udział w targach Career EXPO, jest konieczna wcześniejsza rejestracja, jak również pobranie biletu wstępu, który z kolei jest bezpłatny.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Strefa wystawców: W trakcie trwania Career EXPO przez cały dzień odwiedzający nas mają możliwość porozmawiać z rekruterami firm. Chętnie przedstawiają oni jak wygląda specyfika pracy w segmencie, który aktualnie interesuje kandydata i droga aplikowania na różne stanowiska.

Ponad to strefa szybkiej rekrutacji: ważniejszą z korzyści, jakie wynikają z wzięcia udziału w targach pracy jest możliwość wręcz błyskawicznego rekrutowania się na wybrane stanowisko. Jeżeli jesteś gotowy/gotowa przejść do tego etapu od razu, to zapisz się na naszą Szybką Rekrutację z pomocą swego serwisowego konta.

Strefa rozwoju: do Państwa dyspozycji są eksperci oraz doradcy, którzy zajmują się zarządzaniem karierą, czy profesjonalnym wizerunkiem w social mediach, albo też tworzeniem aplikacyjnych dokumentów i zawodowych kompetencji. Podczas wydarzenia warto więc jak najlepiej wykorzystać ich wiedzę dla własnych potrzeb.

Strefa coachingu: Być może sporo już słyszałeś o coachingowych sesjach i chciałbyś sam spróbować, jednak nie wiesz do końca, od czego tu zacząć? Każdy uczestnik naszych targów pracy ma możliwość, by porozmawiać z profesjonalnym trenerem. Może on Wam zaproponować indywidualne rozwiązania, które pomogą przyśpieszyć osiągnięcie Waszych zawodowych celów.

Strefa merytoryki: W trakcie Career EXPO na scenie ogólnodostępnej dla Wszystkich uczestników targów trwać będą inspirujące prelekcje oraz panele dyskusyjne z uznanymi autorytetami, którzy zajmują się rekrutacją oraz rynkiem pracy, z prezesami różnych firm, jak również ze znanymi przedstawicielami kulturalnego świata, świata mediów oraz show-biznesu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl