Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych
W trakcie spotkania hodowcy mają możliwość wymiany informacji, chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem, a także osiągnięciami w dziedzinie hodowli.
Gdzie?
Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
3 marca 2018 od 10:00
Za ile?
10 zł
Organizator
Cat Club Wrocław

Cat Club Wrocław ma zaszczyt zaprosić 3 marca miłośników i wielbicieli kotów do wrocławskiej Hali Stulecia (Wrocław, ulica Wystawowa 1 - wejście od strony budynku zoo). Zaproszenie do udziału w wystawie przyjęło mnóstwo hodowców z Polski oraz Europy. Zaprezentują ponad czterdzieści różnych kocich ras, a także trzysta pięćdziesiąt kotów. W trakcie spotkania hodowcy mają możliwość wymiany informacji, chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem, a także osiągnięciami w dziedzinie hodowli.

Organizatorzy Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych oferują odwiedzającym mnóstwo atrakcji. Zaplanowano konkursy i zabawy dedykowane najmłodszym, specjalistyczne show z kotami RAGDOLL, kotami Norweskimi Leśnymi oraz brytyjskimi bri misiami w roli głównej. Skorzystać będzie można z promocyjnych stoisk prezentujących akcesoria dla ukochanych,kocich pupili.

Każdego dnia spotkać się będzie można z 350 tajemniczymi czworonogami prezentującymi aż czterdzieści ras. Na uwagę zasługują kociaki z rodziny REX, a także Norweskie Leśne. Organizatorzy zachęcają do spotkań z hodowcami kotów bengalskich, burmskich,syjamskich, Main Coon (największe północnoamerykańskie koty), Norweskich Leśnych, Sfinksów (bezwłose), Ragdoll (szmaciana lalka), orientalnych i wielu, wielu innych rzadkich ras. Na odwiedzających czeka aż czterdzieści ras i to prawie w pięciuset barwnych odsłonach. Oprócz zwiedzania wystawy i podziwiania ukochanych kocurów, mruczków, dachowców, koteczków można korzystać z porad, którymi chętnie dzielić się będą producenci profesjonalnych karm. To doskonała okazja do zakupu akcesoriów przydatnych podczas opieki nad pupilami. Serdecznie zapraszamy! Wystawa otwiera swe podwoje o godzinie 10:00.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl