Stand-up comedy: Piotr Zola Szulowski
Piotr ZOLA Szulowski, to stand-uper z niezwykle uniwersalnym poczuciem humoru, co sprawia, że słuchając go ze śmiechu pękają nawet Ci, którzy do komedii nastawieni są sceptycznie.
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
13 grudnia 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Piotr ZOLA Szulowski, to stand-uper z niezwykle uniwersalnym poczuciem humoru, co sprawia, że słuchając go ze śmiechu pękają nawet Ci, którzy do komedii nastawieni są sceptycznie. Zola pochwalić się może także wielkim, niespełnionym talentem piłkarskim. Na ulicy chodzą słuchy, że przyjaźni się z Miśkiem Koterskim. Piotrek jest dwukrotnym finalistą Stand Up Festiwal w roku 2016 i 2017, jest to największy w Polsce Stand-up Festiwal.

Filar trasy pod tytułem "Nowe Rozdanie" z którą wraz z Kacprem Rucińskim przemierzyli całą Polskę. Piotrka Zolę Szulowskiego mogliśmy również posłuchać podczas największej stand-upowej trasy "Stand-Up Show", gdzie gościnnie wystąpił obok Rafała Paczesia, Lotka, Katarzyny Piaseckiej oraz całej czołówki polskich komików.

Pierwszy program "Piotruni", bo tak często jest nazywany na platformie YouTube doczekał się już ponad 2 milionów odtworzeń. Zapraszamy Państwa serdecznie już 13 grudnia 2019 roku do Klubokawiarni Centrala w Kołobrzegu o godzinie 20.00.
Cena biletu: 40 zł.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl