Souvenir de Florence - koncert
Znakomity wręcz sekstet zagra dla Was najpopularniejsze kameralne kompozycje na instrumenty smyczkowe, wprost od znakomitego Piotra Czajkowskiego.
Gdzie?
Narodowe Forum Muzyki, Sala Główna
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
Kiedy?
27 września 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

W trakcie pierwszego występu kameralnego w nowym artystycznym sezonie na scenie Narodowego Forum Muzyki, specjalnie dla Państwa wystąpi wspaniały kolektyw. Zatem będzie to formacja składająca się z artystów na co dzień związanych z dwiema różnymi grupami. Usłyszą Państwo zatem efekty współpracy muzyków, którzy zrzeszają się w krajowym Meccore String Quartet, a także wiedeńskim, o nazwie: Alban Berg Quartett. Znakomity wręcz sekstet zagra dla Was najpopularniejsze kameralne kompozycje na instrumenty smyczkowe, wprost od znakomitego Piotra Czajkowskiego.

Wystąpią przed Państwem: Meccore String Quartet w składzie: Jarosław Nadrzycki – pierwsze skrzypce i Michał Bryła – altówka, Wojciech Koprowski – drugie skrzypce, Karol Marianowski – wiolonczela oraz Alban Berg Quartett w składzie: Isabel Charisius – altówka i Valentin Erben – wiolonczela. Natomiast w programie koncertu znajdują się: Piotr Czajkowski pierwszy smyczkowy kwartet D-dur op. jedenaście, a także Quartettsatz B-dur posth. Piotr Czajkowski i jego smyczkowy sekstet d-moll, op. siedemdziesiąt, pod tytułem: „Souvenir de Florence” od Meccore String Quartet. Fotografie - Arkadiusz Berbecki.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go września 2018 roku, do wrocławskiego Narodowego Forum Muzyki, Sala Główna, znajdującego się przy Placu Wolności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl