Ryszard Rynkowski "Inny nie będę" - niezapomniane przeboje

Ryszard Rynkowski "Inny nie będę" - niezapomniane przeboje
Nie można mu odmówić znakomitego, mocnego głosu, dzięki któremu od wielu lat kojarzymy go z przebojami, takimi jak: "Inny nie będę", "Dziewczyny lubią brąz" czy "Szczęśliwej drogi już czas"
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
18 stycznia 2019 od 19:00

Ryszard Rynkowski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Nie można mu odmówić znakomitego, mocnego głosu, dzięki któremu od wielu lat kojarzymy go z przebojami, takimi jak: "Inny nie będę", "Dziewczyny lubią brąz", "Szczęśliwej drogi już czas", "Wypijmy za błędy". Każda jego płyta pokryła się albo platyną, albo złotem. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej dobywający się w Opolu, to miejsce, gdzie wielokrotnie na scenie pojawiał się jako laureat. Rok 2001 przyniósł mu nagrodę Grand Prix, doceniając całokształt jego artystycznej działalności. Na swoim koncie ma również nagrodę Fryderyka. O jego twórczości można mówić wiele, jednakże warto wspomnieć o tym, że bez wątpienia łączy ona pokolenia, słuchają go zarówno młodzi jak i starsi.

Zapraszamy państwa bardzo serdecznie do Sali Koncertowej Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław już 18 stycznia 2019 roku o godzinie 19.00. Spotkacie się Państwo z Artystą wyjątkowym i jego największymi hitami.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl