Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ROOM 94 - koncert

ROOM 94 - koncert
 
Room 94 jest czteroosobowym zespołem pop-rockowym z północy Londynu. W czasie koncertów dołącza również do nich gitarzysta, o nazwisku Robbie Coles.
gdzie?Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
kiedy?22 września 2017 od 19:00
za ile?65 zł

Już we wrześniu Room 94 powrócą do Polski. Latem natomiast ukaże się nowa Ep-ka formacji - "Fire", która promowana będzie w trakcie europejskiej koncertowej trasy - wrzesień 2017. Gośćmi specjalnymi, których zaprosiliśmy będą:

* Set The Point
* Hello Taylor

Room 94 jest czteroosobowym zespołem pop-rockowym z północy Londynu. W czasie koncertów dołącza również do nich gitarzysta, o nazwisku Robbie Coles. Formacja powstała w roku 2007 i szybko zdobyła sobie popularność, tak kompozycjami nowatorskimi, jak również bardzo energetycznymi koncertami na żywo.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Cztery lata bardzo intensywnych występów na scenie, dały w prezencie Roomowi 94 licznych oraz zagorzałych fanów. Na ich koncerty bilety wyprzedawały się w trakcie kilku dni. Na swoim koncie formacja ma trasy koncertowe po Wielkiej Brytanii, jak również części Europy - kontynentalnej, miedzy innymi:

* w Belgii
* we Francji
* w Niemczech
* i w Holandii

Jak do tego czasu, teledyski zespołu Room 94 obejrzało więcej niż 1 500 000 ludzi. Na koncert zapraszamy serdecznie już 22 września 2017 roku, we wrocławskim Klubie Muzycznym Liverpool, znajdującym się przy ulicy Świdnickiej 37.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl