Rezerwat 35-lecie - koncert
Wcześniejsza płyta zespołu, pod tytułem "Dotykaj", na rynku muzycznym pojawiła się w maju roku 2017, była to pierwsza płyta od niespełna 30 lat
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
15 marca 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł

Rusza trasa koncertowa z okazji 35-lecia zespołu Rezerwat!

Ta kultowa polska grupa muzyczna, w roku 2018 świętuje 35 lat swojej pracy scenicznej. Z okazji tegoż wydarzenia, twórcy hitowych kawałków do których należą "Zaopiekuj się mną" czy "Parasolki", wydadzą płytę pod tytułem "The Best Of", to specjalny krążek, który na rynku muzycznym pojawi się dzięki współpracy z wytwórnią muzyczną Sony Music. Zespół zapowie także swoją trasę koncertową.

Rok temu, grupa wydała płytę pod tytułem "Dotykaj', która została doskonale przyjęta i była wielką niespodzianką, ponieważ 27 lat zespół nie wydal nic. W tym roku formacja Andrzeja Adamiaka obchodzi swój wielki jubileusz 35-lecia w związku z czym Rezerwat zagra, aż 35 koncertów w Polsce, a także i w Anglii. Dodatkowo zespół będzie oferował swoją okolicznościową płytę pod tytułem "Unikat 2017", która wydana została współpracując z Miastem Łódź. Grupa Rezerwat, podczas swojej trasy koncertowej prezentować będzie swoim słuchaczom największe hity, które teraz są już kanonem polskiej muzyki.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wcześniejsza płyta zespołu, pod tytułem "Dotykaj", na rynku muzycznym pojawiła się w maju roku 2017, była to pierwsza płyta od niespełna 30 lat, która stała się następczynią "Serca", płyty wydanej w 1987 roku. Owy krążek promowała specjalnie przygotowana na tę okazję trasa koncertowa oraz niezapomniany występ podczas opolskiego Festiwalu.

Rezerwat, jest zespołem legendarnym, rockowa grupa, która powstała w Łodzi w roku 1982. Wpisują się na listę najpopularniejszych polskich grup rockowych. Główną postacią zespołu jest Andrzej Adamiak, założyciel grupy, kompozytor, gitarzysta basowy, producent, autor tekstów, wokalista oraz twórca większości materiałów. Rezerwat pochwalić się może sprzedażą ponad miliona płyt zarówno długogrających, jak i składanek.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Starej Piwnicy Klubu Muzycznego, już 15 marca o godzinie 20.00. Cena biletu: 40 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl