Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Polska Noc Kabaretowa 2017

Polska Noc Kabaretowa 2017
 
Ekipa, która tworzy to ogromne wydarzenie, jest dobrana tak, by zaspokoić wszystkich kabaretowych fanów, wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia.
gdzie?Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?13 października 2017 od 20:00
za ile?80 zł
organizatorOśrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Radio i muzyka i mnóstwo żartów! To żadna pomyłka- nie ma tu faktów, nie będzie wiadomości, ani rzetelnych, ani naciąganych informacji. Natomiast znajdziecie to, co według nas jest najważniejsze, a nawet niezbędne do dobrej zabawy. Sami najlepsi prezenterzy, najlepsze audycje, super modna muzyka i na dokładkę to, co najważniejsze: mnóstwo wykwintnych żartów. Cechujący się ogromnym doświadczeniem dziennikarze czyli Kabaret Skeczów Męczących w asyście niezwykłych gości:

- Kabaret Paranienormalni
- Jerzy Kryszak
- Kabaret Moralnego Niepokoju
- Kabaret Nowaki

Wszyscy razem zapraszają Państwa serdecznie na jedno z największych wydarzeń w roku o charakterze rozrywkowym! Polska Noc Kabaretowa jest corocznym widowiskiem, które w każdym mieście, gdzie się odbywa, zbiera ogromną publiczność i fanów rozrywki z najwyższej półki!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Ekipa, która tworzy to ogromne wydarzenie, jest dobrana tak, by zaspokoić wszystkich kabaretowych fanów, wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Z pewnością trafimy w gusta wszystkich zebranych. Polska Noc Kabaretowa, jest widowiskiem w którym udział wziąć może każdy, różnorodność wśród widzów jest ogromna, jednak wszystkich łączy jedno: wielkie zadowolenie, uśmiechnięte twarze i niepohamowana chęć, by odwiedzić Polską Noc Kabaretową za rok!

Polska Noc Kabaretowa 2017- kolejna odsłona show kabaretowego o wyjątkowym charakterze. W tej edycji mamy zamiar zaskoczyć Państwa, zarówno składem jak i tematyką oraz ogromną ilością skeczy premierowych, prezentowanych przez czołowych przedstawicieli sceny kabaretowej w Polsce.

Tym razem miejscem naszego spotkania będzie studio radiowe w którym przez 4 godziny będziemy mieli okazję oddać się rozrywce na najwyższym poziomie, którą zapewnią nam wspaniali prowadzący i ich goście.

Zapraszamy już 13 października 2017 roku od godziny 20:00 do Hali Stulecia we Wrocławiu. Cena biletu: 80 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl