Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Paweł Domagała Tour 2 - koncert

Paweł Domagała Tour 2 - koncert
 
Album debiutancki Pawła Domagały, pod tytułem: "Opowiem Ci o mnie", ukazał się w roku 2016, w październiku.
gdzie?Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
kiedy?3 listopada 2017 od 20:00
za ile?79 zł

Po wielkim sukcesie trasy koncertowej, która miała miejsce na wiosnę (bilety zostały wyprzedane długo przed rozpoczęciem się pierwszego koncertu) Paweł Domagała szykuje dla swoich fanów trasę koncertową jesienną. Ma ona objąć jeszcze więcej koncertów niż na wiosnę.

Lista miast, obejmuje więcej niż dwadzieścia pozycji. Są pośród nich największe ośrodki, do których nie wszyscy fani mieli dostęp na wiosnę, a także miasta mniejsze, skąd było wiele zaproszeń od odbiorców pragnących usłyszeć płytę na żywo.

Album debiutancki Pawła Domagały, pod tytułem: "Opowiem Ci o mnie", ukazał się w roku 2016, w październiku. Spotkało go bardzo ciepłe przyjęcie od publiczności. Uzyskał również status Złotej Płyty. Trasa jesienna będzie świetną okazją do świętowania rocznicy zadebiutowania wokalisty. Właśnie na to wydarzenie przygotował on specjalne wydanie albumu - winylowe.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy już 3-go listopada 2017 roku, do wrocławskiego Teatru Polskiego, znajdującego się przy ulicy Zapolskiej G. 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl