Patrycja Markowska z zespołem na koncercie akustycznym

Patrycja Markowska z zespołem na koncercie akustycznym
Będzie to wyjątkowa impreza w kalendarzu koncertów jesiennych: na scenie Markowska jest wulkanem energii, natomiast jej formacja to perfekcyjni muzycy, posiadający najwyższy poziom.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
6 października 2019 od 18:00
Za ile?
120 zł

Bluesowo, rockowo oraz niepozornie - tak właśnie zapowiada się następny występ Patrycji, który będzie miał miejsce we wrocławskiej Sali Koncertowej. Specjalnym Gościem ma być Grzegorz Markowski, równocześnie lider legendarnej formacji Perfect.

Fani Artystów mają okazję posłuchać materiału z ich pierwszego wspólnego albumu, pod tytułem: „Droga”, z hitowym singlem, pod tytułem: ”Na szczycie”, który swoją premierę miał w styczniu tego roku.

Prócz premierowych utworów wykonanych razem z ojcem, na koncercie jesiennym w Radio Wrocław nie mogłoby zabraknąć największych hitów artystki, jak między innymi: „Jeszcze raz”, „Świat się pomylił” oraz „Hallo, hallo”.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Będzie to wyjątkowa impreza w kalendarzu koncertów jesiennych: na scenie Markowska jest wulkanem energii, natomiast jej formacja to perfekcyjni muzycy, posiadający najwyższy poziom. Polecamy zatem gorąco.

Gościnnie z Patrycją Markowską wystąpi Grzegorz Markowski już 6-go października 2019 roku, w niedzielę o godzinie 18:00. Koncertowa Sala Radia Wrocław, znajdująca się przy ulicy Karkonoskiej 10. Bilety wstępu kosztują 120 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl