Paluch - Czerwony Dywan - koncert
Krążek jest na liście Palucha trzynastą solową pozycją, która w jedyne trzy tygodnie od premiery okryła się platyną, i to podwójną!
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
9 marca 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł

Muzyczno-Eventowa Agencja, pod nazwą: Bashesh, a także Zaklęte Rewiry z wielką przyjemnością zapraszają Was na koncert Palucha, który odbędzie się już 9-go marca 2019 roku, we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Koncert promuje najnowszą płytę artysty, pod tytułem: „Czerwony Dywan“.

Krążek jest na liście Palucha trzynastą solową pozycją, która w jedyne trzy tygodnie od premiery okryła się platyną, i to podwójną! Natomiast w warstwie lirycznej album jest skupiony głównie na świecie showbiznesu oraz wszechobecnej potrzebie atencji, występującej nie jedynie pośród kolegów branżowych, ale dotyczącej społeczeństwa jako całości i ogółu. Będą także lżejsze numery, jak singlowa "Spłata" (bit od Julasa), czy też osiedlowe bengery, na przykład: teledyskowy "Mój Kościół" (produkcja APmg).

Zatem zapraszamy Was serdecznie do Zaklętych Rewirów, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100 już 9-go marca tego roku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl