Overkill, Destruction, Flotsam And Jetsam, Meshiaak

Overkill, Destruction, Flotsam And Jetsam, Meshiaak
Formacja Overkill przyjedzie do Polski w doborowym towarzystwie: Flotsam And Jetsam, Destruction i Meshiaak.
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
12 marca 2019 od 17:30
Za ile?
95 zł

Knock Out Productions i Klub B90 bardzo serdecznie Państwa zapraszają na aż dwa koncerty zespołu Overkill w naszym kraju.

Formacja Overkill przyjedzie do Polski w doborowym towarzystwie: Flotsam And Jetsam, Destruction i Meshiaak. Zatem zapraszamy serdecznie na dwa wieczory po brzegi wypełnione thrash metalowym szaleństwem już 12-go marca do Wrocławia, do A2, a także dzień później, czyli 13-go marca do Gdańska,do B90.

Stany Zjednoczone Overkil/trash metal:
Załoga, tego zespołu jest niezniszczalna, przesympatycznego Carlosa „DD” Verniego i Bobbyego „Blitza” Ellswortha, którzy przeczą prawom biologicznym. Chociaż istnieje od blisko czterech dekad, to od wielu już lat utrzymuje wyśmienity poziom na płytach oraz na koncertach, będąc najwspanialszymi ambasadorami thrash metalu. Niedawno wydany materiał live, pod tytułem: „Live in Overhausen”, został zarejestrowany w Oberhausen (Niemcy), jedynie to potwierdza.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zespół Overkill od lat ma wypracowany swój schemat działania. Realizują go perfekcyjnie wręcz. Studyjny album (ostatni znakomity „Grinding Wheel”, rok 2017), zaś później do dwóch lat znajdowali się w trasie, potem nastąpiła krótka przerwa i znów do studia. Mogłoby się wydawać, iż taki mechanizm mógłby się znudzić, jednak nie dla Amerykanów. Na żywo wykrzesują z siebie 100 %, a na albumach zamieszczają wspaniałe piosenki.

Blitz w chwilach wolnych od muzyki prowadzi razem z żoną sklep, w którym sprzedają ekskluzywne czekolady, DD posiada nagraniowe studio, z którego zespół od wielu lat korzysta. Na kolejną wizytę w naszym kraju grupa przygotuje, z całą pewnością, kolejną porcję thrashowych smakowitości muzycznych. Zagra Jason Bittner - na bębnach. W roku 2017 artysta odszedł z Flotsam And Jetsam, żeby współpracować z zespołem Overkill.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go marca 2019 roku, do wrocławskiego A2, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30, a bilety wstępu kosztują 95 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl