OLD BREAKOUT - Tribute to Nalepa & Kubasińska - koncert

OLD BREAKOUT - Tribute to Nalepa & Kubasińska - koncert
Zespół jest muzyczną inicjatywą członków składu oryginalnego Breakout, który założony został właśnie przez Tadeusz Nalepę.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
5 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

Old Breakout wystąpi przed Państwem już 5-go czerwca 2019 roku, we wrocławskim Klubie Muzycznym Stary Klasztor, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Pojawią się nieśmiertelne wręcz hity Tadeusza Nalepy oraz Miry Kubasińskiej, które na Letniej Scenie Dziedzińca przypomni Wam formacja Old Breakout.

Zespół jest muzyczną inicjatywą członków składu oryginalnego Breakout, który założony został właśnie przez Tadeusz Nalepę. To legenda sceny polskiej blues-rockowej z 70-tych lat: Józefa Hajdasza, Krzysztofa Dłutowskiego, Winicjusza Chrósta, Tadeusza Trzcińskiego, Wojciecha Morawskiego i Zbigniewa Wypycha. Koncert, który miał miejsce pod Warszawą, w Józefowie 28-go września roku 2013 (doroczny festiwal „Lep na Bluesa”) zdobył bardzo pochlebne recenzje, tak fanów zespołu, jak również muzycznych krytyków. Stało się to naturalnym wręcz impulsem, by nagrać w roku 2014 album, noszący tytuł: „Za głosem bluesa idź” (teksty dobrze Wam znanego poety nazwiskiem Bogdan Loebel. Po czterech latach występów i spotkań z sympatykami grupa nagrała kolejną płytę w roku 2018, pod tytułem: „Tribute to Nalepa&Kubasińska”, równocześnie dając koncerty w Polsce oraz za granicą.

Teraz formacja występuje w następującym składzie: Maciej Kubicki – basowa gitara, Tadeusz Trzciński – harmonijka, Marcin Kołdra – śpiew oraz gitara, Sławek Burakowski – gitara i Jarosław Gaś – perkusja, a także Jacek Korzeniowski – hammond.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl