O'HAMSTERS - celtic punk rock band - koncert
Przedstawiamy Państwu zatem bardzo serdecznie zespół celtycki O'Hamsters, który gra klasycznego irlandzkiego punka z dużym wpływem muzyki ludowej
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
18 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
20 zł

Klub Stary Klasztor bardzo serdecznie zaprasza Państwa, a zwłaszcza miłośników punk rocka celtyckiego 18-go listopada 2018 roku na koncert zwariowanej formacji O'Hamsters, która pochodzi z Kijowa.

Przedstawiamy Państwu zatem bardzo serdecznie zespół celtycki O'Hamsters, który gra klasycznego irlandzkiego punka z dużym wpływem muzyki ludowej, a także celtyckim współczesnym speed punkiem. Grupa istnieje od jakichś dziewięciu lat. Mają na swym koncie więcej niż sto pięćdziesiąt koncertów na całej Ukrainie oraz poza nią, Trzy albumy LP ("Alcophilosophy", z roku 2011, "Wherever we go", z roku 2017 i "Kyiv / Dublin / Alcohol", z roku 2014), jak również dwie EP ("Kiss My Irish Ass", z roku 2015 i "Sassenach, Go On Home", z roku 2012). Formacja brała także udział w projekcie "Ex-USSR tribute to Dropkick Murphys", który wydany został w roku 2016. O'Hamsters współdzielili scenę muzyczną z The Rumjacks, Flatfoot 56, ze Stanów Zjednoczonych, Cruachan, The Dreadnoughts, Mr. Irish Bastard oraz wieloma innymi. Grupa również uczestniczy w licznych festiwalach na Ukrainie oraz wspiera aktywnie muzykę celtycką punkową, a także scenę folkową, znajdującą się na Ukrainie. Frontman zespołu tworzy liczne wydarzenia tematyczne oraz festiwale w Kijowie. Występy na żywo są fuzją przezabawnych tekstów, a także niekończących się tańcy i imprezy.

Zapraszamy Was serdecznie do Wrocławia już 18-go listopada, tego roku, przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl