Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Nietota Dla Ciebie- Koncert Renata Przemyk "Trio"

Nietota Dla Ciebie- Koncert Renata Przemyk "Trio"
 
Twórczość artystki mogłaby być określona jako niebanalna, melodyjna, jak również zaaranżowana w błyskotliwy sposób
gdzie?Klub Nietota
Kazimierza Wielkiego 50, 50-077 Wrocław
kiedy?8 września 2017 od 19:00
za ile?75 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Akustik Trio Renata Przemyk, który odbędzie się już 8 września 2017 roku, we wrocławskim klubie, o nazwie: "Nietota". To kolejna impreza w granicach cyklu, pod nazwą: "Nietota dla Ciebie". Cykl ten stara się umożliwić widzowi kontakt bezpośredni z wykonawcami.

Artystka niezwykła - Renata Przemyk od wielu już lat podąża konsekwentnie swą własną drogą, przy czym nie poddaje się wpływom zewnętrznym, łączy świetne kompozycje z pomysłami nieszablonowymi na aranże piosenek. Twórczość artystki mogłaby być określona jako niebanalna, melodyjna, jak również zaaranżowana w błyskotliwy sposób, a głównie jest to twórczość zagrana, ponieważ utwory w jej wykonaniu starają się zaangażować słuchacza, tak pod muzycznym względem, jak i zmuszają wręcz do skupienia na przekazie, który niosą słowa. Owe słowa są nacechowane urokiem poetyckim, tak nie często spotykanym na krajowej muzycznej scenie. Renata Przemyk ma na swym koncie liczne płyty oraz nagrody, doceniona zarówno przez krytyków, jak również przez publikę. W roku 2014 obchodziła jubileusz dwudziesto-pięcio lecia swej artystycznej działalności.

Przedstawiamy Państwu zatem serdecznie projekt kameralny, w skład którego prócz wokalistki weszli wspaniali instrumentaliści:

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

* Grzegorz Palka, który gra na głównej akustycznej gitarze
* Piotr Wojtanowski, który gra na fretlessie oraz na gitarze akustycznej

Repertuar zespołu obejmuje zaś:
* Piosenki, które zostały zarejestrowane na albumie, pod tytułem: "Akustik Trio"
* Także utwory pochodzące z płyty, pt.: "Rzeźba dnia"
* Kilka piosenek Leonarda Cohena

Z akustycznej i czystej formy promieniuje pozytywna energia oraz wielkie wzruszenie. Ten koncert jest pełny zaskakujących zwrotów, wirtuozerskich aranżacyjnych rozwiązań i energii. Głos artystki jest bardzo dobrze czytelny, a co idzie za tym czytelny jest również przekaz utworów. Nad brzmieniem wysokiej jakości na koncercie czuwał będzie Grzegorz Sznyterman.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl