New Model Army - koncert
New Model Army są autorami takich przebojów, jak między innymi: "Vagabonds", "Small Town England", czy "51st State".
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
17 października 2019 od 20:00
Za ile?
79 zł

New Model Army już zapowiedzieli swój nowy album oraz ogromną trasę koncertową, podczas której znajdzie się aż pięć przystanków w naszym kraju. Zatem zapraszamy Państwa serdecznie na koncerty, które odbędą się w Gdyni, Poznaniu, Warszawie, Krakowie oraz we Wrocławiu, w miesiącu październik.

New Model Army jest kultową formacją, która powstała w roku 1980 w Bradford. Są autorami takich przebojów, jak między innymi: "Vagabonds", "Small Town England", czy "51st State". Udało im się sprzedać więcej niż półtora miliona egzemplarzy krążków, pomimo tego, że ich piosenki nie trafiły nigdy na listy przebojów. Najwspanialsze płyty w dyskografii zespołu New Model Army uznawane są: "No Rest For The Wicked" i "Thunder and Consolation", natomiast ich koncerty wykazują się starannymi aranżacjami jakże dopracowanymi, wręcz do perfekcji. W roku 2010 formacja świętowała swoją trzydziestą rocznicę na scenie.

New Model Army zapowiadają nowy album, pod tytułem: „From Here”, który ukazał się 23-go sierpnia 2019 roku. Płyty napisane zostały w dwa miesiące, zaś artyści nagrywali je przez dziewięć dni, pracując we wspaniale położonym, bo na wyspie norweskiej Gliske - Ocean Sounds Recordings.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go października 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Stary Klasztor, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl