Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzealne Pociągi Krzyżowa SteamTrain

Muzealne Pociągi Krzyżowa SteamTrain
 
W imieniu organizatorów, Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa, zapraszamy do Muzealnych Pociągów Krzyżowa SteamTrain, które ułatwią melomanom przejazd na mnóstwo koncertów.
gdzie?Dworzec Główny we Wrocławiu - sala sesyjna
Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław
kiedy?25 sierpnia 2017 od 15:00
za ile?200 zł
organizatorMuzeum Przemysłu i Kolejnictwa

Krzyżowa-Music to warsztaty muzyczne o klasie mistrzowskiej, warsztaty, które mają charakter festiwalu. Wydarzenie odbywa się z dala od miejskiego zgiełku, w Krzyżowej. Miejsce to doskonale symbolizuje europejską integrację i tu właśnie w sierpniu spotkają się artyści; zarówno ci charakteryzujący się już sławą światową oraz ci, którzy dopiero aspirują do tego tytułu. Wspólne muzykowanie, wymiana doświadczeń oraz prezentowanie owoców swojego artystycznego trudu i talentu w trakcie koncertów to cel muzycznych spotkań. Koncerty odbywają się w niezwykle urokliwych zakątkach Dolnego Śląska.

W imieniu organizatorów, Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa, zapraszamy do Muzealnych Pociągów Krzyżowa SteamTrain, które ułatwią melomanom przejazd na mnóstwo koncertów.

Pociąg, który wozić będzie melomanów na koncerty składa się z autentycznej lokomotywy parowej – TKt48-18 – z roku 1951 oraz zestawu wagonów osobowych drugiej i trzeciej klasy. Zestawy oddane do dyspozycji turystów mają sto pięćdziesiąt miejsc w stylowych wagonach urządzonych w epoce z lat trzydziestych, mają również nagłośnieni oraz obsługę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Rozkład jazdy Wieczornego Expressu:
data: 25 sierpnia 2017 roku
wyjazd z Wrocławia Głównego - godzina 15:00. Następnie przystanek w Jaworzynie Śląskiej i koniec trasy w Krzyżowej. W trakcie kursu zaplanowano poczęstunek oraz zwiedzanie pałacu w Krzyżowej i na koniec obiadokolacja.

Koncert Grażyny Bacewicz rozpocznie się o godzinie 19:30. Powrót do Wrocławia autokarami około 22:00. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl