Music of Buena Vista w Starym Klasztorze! - koncert

Music of Buena Vista w Starym Klasztorze! - koncert
Cuban Latin Jazz jest to wręcz rewelacyjne widowisko kubańskie, przepełnione energią, urokiem, wdziękiem oraz siłą.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
11 maja 2018 od 20:00

Wszystkich miłośników kubańskiej oryginalnej muzyki serdecznie zapraszamy już 11-go maja 2018 roku! Wydarzenie odbędzie się w Sali Gotyckiej znajdującej się w Starym Klasztorze, Wrocław ulica Purkyniego J. E. 1. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Jeśli w wielkimi wypiekami na twarzy oglądaliście Państwo Social Club Buena Vista, jeśli bez ustanku słuchacie również muzyki pochodzącej z tego właśnie filmu, to z pewnością nie możecie przegapić występów, które odbędą się na żywo. Projekt Music of BuenaVista tworzony jest przez artystów kubańskich. Są oni zachęcani nieustannie zachwytem publiki polskiej, a także spektakularnym sukcesem poprzednich koncertów, dzięki czemu postanowili odwiedzić po raz kolejny Polskę!

Wokaliści, którzy są rewelacyjni w tym co robią, również są tancerzami oraz muzykami i zabiorą Państwa we wspaniałą podróż do ekscytujących nocy kubańskich, poprowadzą wzdłuż uliczek Hawany, ukażą zakątki wręcz rajskie z wysp kanaryjskich, żebyście mogli poczuć głęboko w sobie kubańską radość życia!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bardzo wysokiej jakości show. Większość członków zespołu Cuban Latin Jazz już wcześniej występowała z muzykami, pochodzącymi z Social Club Buena Vista. Nieposkromiona energia oraz naprawdę szczera pasja ognistej latynoskiej muzyki sprawią, iż słuchacze zakochują się od razu w tradycyjnych kubańskich brzmieniach i nie mogą dodatkowo o nich zapomnieć. Dzisiaj przez krytyków są okrzyknięci godnymi następcami. W formacji śpiewają, między innymi: Yaremi Kordos, Alexis Herrera Estevez, Juancarlos Echevarria, Elio Rodriguez. Występowali oni na jednej scenie, na przykład z: Omarą Portuondo i Compay'em Segundo.

Cuban Latin Jazz jest to wręcz rewelacyjne widowisko kubańskie, przepełnione energią, urokiem, wdziękiem oraz siłą. To również zachwycające połączenie tańca bardzo żywiołowego z szaloną muzyką. Ponad to niepowtarzalni muzycy, popularni piosenkarze oraz niewiarygodni tancerze...Wszyscy razem potrafią stworzyć wyjątkowe przedstawienie zarażające dobrym humorem oraz temperamentem wprost z Kuby. Razem z unikatową mieszaniną melancholii oraz szczęścia, razem z rytmem, który potrafi wkraść się aż pod skórę, razem z ruchami i melodią, które z kolei trafiają prosto w serce, nasi artyści rozpalą w Was ogień pożądania życia wprost z Kuby. Już niebawem rewelacyjni tancerze, wokaliści oraz muzycy zabiorą Państwa w daleką podróż po nocach kubańskich, które są ekscytujące.

Cuban Latin Jazz występują w następującym składzie: Taras Backovskyy - sax, Abreu Krysztofiak Roland Grzegorz - bass, Paweł Kukuła - piano, Elio Rodriguez Luis i jego congas, Alexis Herrera Estevez oraz jego timbales.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl