Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Międzynarodowe Biennale Sztuki Mediów WRO

Międzynarodowe Biennale Sztuki Mediów WRO
 
Biennale bada i poznaje współczesne przestrzenie twórczości a także buduje perspektywę, którą cechuje krytycyzm wobec najnowszych problemów sztuki, społeczeństwa i technologii.
gdzie?Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center
Widok 7, 50-052 Wrocław
kiedy?17 maja 2017
organizatorCentrum Sztuki WRO Art Center

Centrum Sztuki WRO Art Center ma zaszczyt zaprosić 17 maja na Międzynarodowe Biennale Sztuki Mediów WRO, które odbędzie się we Wrocławiu przy ulicy Widok 7.

Międzynarodowe Biennale Sztuki Mediów WRO to najistotniejsze polskie forum dla sztuki nowych mediów i jest to wiodące wydarzenie artystyczne w Europie Centralnej. Biennale inaugurację miało w roku 1989 i od samego początku prezentuje sztukę kreowaną elektronicznymi oraz cyfrowymi środkami komunikacji oraz narzędziami artystycznymi z tego samego kręgu. Biennale bada i poznaje współczesne przestrzenie twórczości a także buduje perspektywę, którą cechuje krytycyzm wobec najnowszych problemów sztuki, społeczeństwa i technologii.

Wszystkie edycje Biennale WRO łączy potrzeba zadawania pytań o kreatywną i krytyczną postawę wobec najnowszych technologii oraz nowych tematów i pojęć, które budzą się na styku nauki, sztuki oraz aktywności społecznej twórczej. Pytania te zadawane są w sposób różnorodny, co czyni Biennale wydarzeniem wyjątkowym i spektakularnym.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl