Michał Szpak - Dreamer Tour - koncert
Teraz młody artysta wyrusza w koncertową trasę, pod nazwą: "Dreamer Tour", w trakcie której będzie promować swój najnowszy album.
Gdzie?
Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
Kiedy?
18 grudnia 2018 od 19:00
Za ile?
75 zł

Michał Szpak jest jednym z najlepszych artystów młodego pokolenia, którzy obecnie tworzą na polskiej muzycznej scenie. Jest finalistą programu Voice of Poland (Junior) oraz X-Factora. Teraz młody artysta wyrusza w koncertową trasę, pod nazwą: "Dreamer Tour", w trakcie której będzie promować swój najnowszy album. Single, jakie do tego czasu się ukazały, jak między innymi: "King of the Season", czy "Don't Poison Your Heart" są jedynie namiastką tego, co odbędzie się na koncertach.

Krążek swoją premierę miał 7-go września 2018 roku, wg słów artysty szczerze oddaje jego sentyment skłaniający się ku muzyce z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, zatem mogą Państwo spodziewać się kompilacji bluesa, rocka, popu oraz jazzu. Trasa koncertowa ruszyła 13-go października, a my ze swojej strony zapraszamy na koncerty, które odbędą się w całej Polsce.

Zapraszamy serdecznie już 18-go grudnia 2018 roku, do wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl