Mery Spolsky zagra w Starym Klasztorze! - koncert
Nieodłącznym elementem Mery Spolsky jest właśnie jej moda. Występują zatem w jej kolekcjach trzy kolory: czerwony, biały oraz czarny.
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
20 marca 2018 od 20:00
Za ile?
25 zł

City Sounds bardzo serdecznie Państwa zaprasza na koncert, który odbędzie się już 20-go marca 2018 roku, we wrocławskiej Starej Piwnicy Klubie Muzycznym, znajdującym się przy ulicy Krupniczej 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych. Koncert promować będzie najnowszy album artystki.

Mery Spolsky jest muzycznym solo-performancem oraz samozwańczym popem spolsky. Pisze teksty sama, a także komponuje muzykę, aranżuje i produkuje piosenki, jak również zajmuje się projektowaniem ubrań i grą na gitarze. Czasami zdarzają się również klawisze, ale dzieje się tak dlatego, iż są one czarno-białe. Nieodłącznym elementem Mery Spolsky jest właśnie jej moda. Występują zatem w jej kolekcjach trzy kolory: czerwony, biały oraz czarny.

Czerwony przejawia się przede wszystkim w postaci krzyża, który z kolei nosi pomoc estetyczną, tym którzy są zagubieni w szafie. Jak do tej pory artystkę można było usłyszeć w trakcie FMT 2016, Szczecin, ubiegłorocznych Muzycznych Targów CJG, Warszawa, Spring Break'u, Poznań, jak również w czasie United Islands Prague, Opener (Alter Stage), Festiwalu Chonabibe, zaś w październiku Mery Spolsky supportowała IMANY w trakcie jej koncertów w Poznaniu oraz w Warszawie. Pierwszy singiel, a także wideoklip artystki, noszący tytuł: "Miło Było Pana Poznać" ukazał się z początkiem czerwca.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Natomiast po trzech miesiącach swoją premierę miał kolejny singiel oraz wideoklip, noszący tytuł: "Alarm". 15 września dzięki nakładowi Kayaxu premierę miała debiutancka płyta Mery, pod tytułem: "Miło Było Pana Poznać". Istnieją plany uwzględniające trzeci singiel artystki, noszący tytuł "Liczydło". Jego premiera będzie miała miejsce końcem lutego 2018 roku. Wówczas Mery Spolsky zacznie serię swoich koncertów w wielkich polskich miastach.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl