Margaret. Gaja Hornby Tour - koncert
Nowy album jest polskojęzycznym debiutem fonograficznym Margaret, a także odsłoną jej alter ego w muzyce.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
8 października 2019 od 20:00
Za ile?
45 zł

Sądzicie, że znacie świetnie Margaret oraz, że nic nie jest w stanie Was zaskoczyć? Nic bardziej mylnego. Za chwilę na światło dzienne wyjdzie nowa płyta artystki i wraz z nią odsłonić zamierza przed Wami i przed całym światem swe nowe wcielenie.

Nowy album jest polskojęzycznym debiutem fonograficznym Margaret, a także odsłoną jej alter ego w muzyce. Muzyka ta jest wybuchową mieszanką oraz najświeższymi trendami muzycznymi, zaskakującymi frazami, a także szczerymi tekstami. Album promują: utwór tytułowy, noszący tytuł: „Gaja Hornby”, hit letni, pt.: „Serce Baila” i najnowszy, który pozostał zachowany w stylu afrobeat/pop,singiel, pod tytułem: „Chwile bez słów”.

Twarda dziewczyna - Gaja Hornby, jaka nie obawia się mówić głośno tego co myśli. Odważna oraz przebojowa, zdolna porywać tłumy, płynie śmiało pod prąd. Przy wspieraniu jej przez także przekornych przyjaciół, śmiało tworzy nowe brzmienia, jakie za moment podbiją listy przebojów. Zatem przyjdźcie Państwo i przekonajcie się sami - na własne uszy!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Trasa koncertowa jesienna, pod nazwą: „Margaret. Gaja Hornby Tour”!. To będzie niezapomniane widowisko, w trakcie którego otrzymają Państwo szansę, żeby usłyszeć na żywo kawałki z płyty Margaret zapowiedzianej na kwiecień przyszłego roku. Nie mogłoby zabraknąć również starszych przebojów młodziutkiej piosenkarki, jak między innymi: „Thank You Very Much”, „Cool Me Down”, „Wasted”, tak dobrze Wam znanych choćby z wysokich pozycji list przebojów.

Margaret słynna jest ze swych spektakularnych teledysków oraz przygotowanych niemalże do perfekcji show, jakie prezentują międzynarodowy poziom wokalistki. Koncert październikowy na pewno będzie przeżyciem niezapomnianym.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go października 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Stary Klasztor, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl