Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Marek Dyjak - Kołobrzeg

Marek Dyjak - Kołobrzeg
 
Śpiewając o uczuciach, takich jak na przykład miłość, każde wyśpiewane słowo otacza jazzowy plusz.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?10 lutego 2018 od 19:00
za ile?40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu na spotkanie z Markiem Dyjakiem, 40-sto latkiem, który wciąż rwie do przodu. W Gazecie Wyborczej możemy przeczytać, że jego najnowszy album pod tytułem "Pierwszy śnieg", jest bardzo dobry, bowiem nikt nie potrafi tak śpiewać o tęsknocie, jak właśnie Dyjak.

W Onecie natomiast czytamy, że Marek zajmując się życiem nie daje sobie ulgowej taryfy, nie owija w bawełnę. Śpiewając o uczuciach, takich jak na przykład miłość, każde wyśpiewane słowo otacza jazzowy plusz. Płyta "Pierwszy śnieg", jest czymś co potrafi zbliżyć do siebie dwa odległe bieguny.

Interia zachęca nas do tego, by sięgnąć po płytę Marka Dyjaka, bowiem jest ona czymś co wpadnie w ucho mniej doświadczonym słuchaczom, ale i przede wszystkim tym, którzy znają uczucie pulsującej krwi na krawędzi życia. Zapraszamy zatem serdecznie już 10 litego 2018 roku o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu przy ulicy Solnej 1 na wspaniały koncert Dyjaka.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Cena biletu: 40 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl