Magda Kumorek i Tubis Trio: Komeda Perspektywa - koncert

Magda Kumorek i Tubis Trio: Komeda Perspektywa - koncert
Twórczość zespołu Tubis Trio wręcz ocieka radością grania, feerią melodyjnych i niezwykle chwytliwych fraz, oferuje tym samym słuchaczom zaraźliwie pogodne brzmienia
Gdzie?
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Oławska 13, 50-123 Wrocław
Kiedy?
24 marca 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

„Komeda.Perspektywa Nova.” jest muzycznym mariażem formacji Tubis Trio oraz wokalistki i autorki Magdaleny Kumorek.

Pierwiastek żeński tego związku właśnie w osobie Kumorek - znanej szerokiej publiczności, z takich obrazów filmowych, jak: „Poranek kojota” i "Układ zamknięty", ale również z popularnego serialu, pt.: „Przepis na życie” - daje wrażliwość na synergię słów oraz melodii w utworach. Warsztat wokalny aktorki i laureatki w kilku konkursach oraz festiwalach aktorskiej piosenki, jest oparty o jej pracę wieloletnią. Jednym z ważniejszych jej etapów była płyta autorska, pod tytułem: „Śmiercie” ze skomponowaną muzyką właśnie przez aktorkę do słów wyśmienitego poety polskiego - Bolesława Leśmiana.

Natomiast męski element mariażu to Tubis Trio - jeden z bardziej oryginalnych oraz rozwijających się niezwykle prężnie w ostatnim czasie formacji jazzowych. Kompozycje zespołu z albumu, pod tytułem: "The Truth", czy też ostatniego: "Flashback", doceniają liczni recenzenci. Podkreślają, iż twórczość zespołu Tubis Trio wręcz ocieka radością grania, feerią melodyjnych i niezwykle chwytliwych fraz, oferuje tym samym słuchaczom zaraźliwie pogodne brzmienia, ale bez uszczerbku dla inteligencji muzycznej samych piosenek („All About Jazz” Geno Thackara). Tubis Trio tworzą: Maciej Tubis, Przemek Pacan oraz Paweł Puszczało, jest to przebojowość, radość i wirtuozeria gry, a także niepowtarzalny sound.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Można zatem twierdzić, iż „Komeda. Perspektywa Nova.” jest muzyczną podrożą poślubną, wspólnym poszukiwaniem nowej wersji lubianych i popularnych utworów Krzysztofa Komedy. „Tubisowe” radosne i niepowtarzalne brzmienie, wielka doza zabawy melodią i formą piosenek komediowych oraz świetne wręcz teksty Agnieszki Osieckiej, jak również Wojciecha Młynarskiego, interpretacja - Magdalena Kumorek. To niezwykle ciekawa i niebanalna propozycja, która rzuca zupełnie nowe światło na karierę twórczą Komedy w pięćdziesiątą rocznicę śmierci artysty.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go marca 2019 roku, do wrocławskiego Vertigo Jazz Club & Restaurant, znajdującego się przy ulicy Ołowskiej 13. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl