Little Big / Zaklęte Rewiry, Wrocław - koncert

Little Big / Zaklęte Rewiry, Wrocław - koncert
Po wręcz rewelacyjnym występie wrześniowym, który miał miejsce w warszawskiej Progresji, teraz formacja podbija do innego miasta na mapie naszego pięknego kraju!
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
29 maja 2018 od 20:00
Za ile?
79 zł

Agencja WiniaryBookings z ogromną przyjemnością zaprasza Państwa na koncert zespołu LITTLE BIG, który odbędzie się w mieście Wrocław. To niebywała rewelacja rosyjska sceny rave’owej, pochodząca wprost z Sankt Petersburga. Zagrają specjalnie dla Was już 29-go maja 2018 roku we wrocławskim klubie, o nazwie Zaklęte Rewiry, znajdującym się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Po wręcz rewelacyjnym występie wrześniowym, który miał miejsce w warszawskiej Progresji, teraz formacja podbija do innego miasta na mapie naszego pięknego kraju! Już kilkakrotnie gościli oni u nas, jednak pierwszy raz wystąpią we Wrocławiu. Każdy, który przeżył choć jeden raz ich wspaniałe show wie, iż jest to coś więcej niżeli sam koncert. Można powiedzieć, że jest to bomba rave’owa, która zdoła wprowadzić Was w prawdziwy trans. Rosjanie nie starają się siebie oszczędzać, jak również swych fanów. Świetnie łączą ze sobą rave i rap, zaś sami określili swą muzykę mianem: „funeral rave”.

Zespół często porównuje się do DIE ANTWOORD, jednakże ich artystyczna twórczość jest czymś znacznie więcej niżeli odbicie lustrzane rosyjskie tego znanego na cały świat duetu. W swych piosenkach, a także w klipach wyśmiewają narodowe stereotypy rosyjskie. Sceny klubowe od razu podbili przebojem na całym kontynencie europejskim. Ekscentryczni Rosjanie mają zagorzałych fanów, zaś niechęć innych ludzi jasno oraz szybko podsumowali w swoim singlu, pod tytułem: „For Haters”.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zespół Little Big jest samowystarczalny na tyle, iż wszystkie swoje klipy kręcą, a także wydają za pomocą swej własnej firmy fotograficznej. Natomiast za zrealizowanie większości z nich jest odpowiedzialna, współpracująca z formacją Alina Pasok. Głównie inspirują się oni The Prodigy, DJ Paul, Scooter, Nirvana, Cannibal Corpse, czy też Aux Raus. Jeden z większych przebojów grupy, nosi tytuł: „GIVE ME YOUR MONEY”. Udzielił się w nim gościnnie znany świetnie publice polskiej raper estoński TOMMY CA!

Nie zabrakło na fali popularności również formalnych nagród przeznaczonych dla grupy. Takim sposobem Little Big w roku 2016 zdobył dwie nagrody w granicach Music Video Awards Berlin. Piosenka „Big Dick” zdobyła natomiast nagrodę pierwszą w kategorii najlepszego wykonawcy. Ostatni singiel zespołu, nosi tytuł: „LollyBomb”, który satyrycznie pokazuje postać samego Kim Jong Una oraz jego wielkiej miłości płynącej ku broni nuklearnej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl