La Chana - Królowa Flamenco
Taniec artystki jest czystą improwizacją, ponieważ jedynie w ten sposób przekaz staje się prawdziwy
Gdzie?
Strefa Kultury Wrocław - Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Kiedy?
31 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
110 zł
Organizator
Strefa Kultury Wrocław

La Chana to niezwykle charyzmatyczna artystka. Wielbicielami jej wielkiego talentu byli: Maja Plisiecka, Salvador Dalí, Michaił Barysznikow oraz Peter Sellers. Ten ostatni namówił artystkę do wystąpienia w komedii, pod tytułem: „Bobo” w roku 1967 - jej wręcz brawurowy taniec, który wykonała w tym filmie budzi wciąż wielki podziw.

La Chana prezentuje swe talenty siedząc na krześle. Taniec artystki jest czystą improwizacją, ponieważ jedynie w ten sposób przekaz staje się prawdziwy - jak twierdzi sama. Posiada ona ogromną energię oraz szybkość stepowania, czym przełamuje wszelakie stereotypy myślenia o licznych ograniczeniach cielesności i wieku.

Jej powrót odbił się echem w świecie tańca flamenco. Artystka triumfuje na scenach wielkich europejskich teatrów, ale również w Stanach Zjednoczonych i w Japonii. Koncert wrocławski jest jedynym w naszym kraju oraz stanowi początek światowego tournee La Chany, jakie zakończy się w samym Nowym Jorku. Razem z nią wystąpią dwaj świetni śpiewacy, pochodzący z Andaluzji - tancerz i gitarzysta.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Historia życia gwiazdy z lat siedemdziesiątych została udokumentowana w obrazie filmowym, pod tytułem: „La Chana – królowa flamenco”, który był emitowany przez telewizję TVP Kultura. Film będą Państwo mogli zobaczyć jako jedno ze zdarzeń towarzyszących naszemu koncertowi.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 31-go stycznia 2020 roku, do wrocławskiej Strefy Kultury - Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl