Koncert Tymański/Ciechowski
Będzie to sentymentalna podróż ku źródłom dawnych, młodzieńczych fascynacji.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
11 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Koncert, pod nazwą: "Tymański/Ciechowski" jest niezwykle intrygującym powrotem do tekstów oraz muzyki, które nigdy właściwie nie przestały być ważne i aktualne, stały się przy tym kanonem krajowego rocka. Artysta - Tymon Tymański sięga głównie po piosenki Grzegorza Ciechowskiego i legendarnej już grupy Republika, a także po swe własne, zainspirowane twórczością artysty tczewskiego.

Tymański/Ciechowski to nie kolejny koncert pod znakiem: "tribute to". Będzie to natomiast sentymentalna podróż ku źródłom dawnych, młodzieńczych fascynacji. Losy Ciechowskiego oraz Tymańskiego przecinały się kilka razy, chociaż za życia Ciechowskiego nie doszło do współpracy pomiędzy artystami. W latach od 2014 do 2015 Tymański był frontmanem w formacji Nowe Sytuacje założonej, między innymi z: byłych muzyków Republiki - zespołu legendarnego, z całą pewnością znanego Państwu. W charakterze "dziecka Republiki" często jest również zapraszany przez organizatorów koncertu corocznego pamięci Ciechowskiego. Wydarzenie to jest organizowane przez Klub toruński Od Nowa.

Zatem na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go kwietnia 2019 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl